فیلم جعبه گشایی گوشی سامسونگ گلکسی A100

فیلم جعبه گشایی گوشی سامسونگ گلکسی A100 : در ادامه سری مقالات جعبه گشایی گوشی ، امروز قصد داریم فیلم بررسی ویدئویی و بازگشایی جعبه گوشی سامسونگ A100 را برای شما عزیزان قرار دهیم . چقدر گلکسی A100 را می شناسید ؟ تا انتهای مقاله جعبه گشایی گوشی A100 با تیم رایااستور همراه باشید .

قبل از اینکه به محتویات داخل جعبه گلکسی A100 بپردازیم ، از شما دعوت می کنیم از مقاله جعبه گشایی گوشی A21s و جعبه گشایی گوشی شیائومی Poco X3 Pro که در مقالات قبل قرار داده ایم بازدید نمایید .

داخل جعبه گوشی سامسونگ A100 چه خبر است ؟

نوبتی هم باشد ، نوبت بررسی داخل جعبه گوشی سامسونگ گلکسی A100 میباشد . با بلند کردن درب جعبه ، اولین چیزی که به چشم می خورد ، نمایشگر گلکسی A100 میباشد . با بلند کردن گوشی ، کف جعبه را مشاهده می کنید که به دو قسمت تقسیم شده است ، قسمت بالایی ، هندزفری و کابل شارژ تایپ سی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و در قسمت پایینی جعبه ، آداپتور فست شارژ قرار گرفته است . علاوه بر موارد بالا ، می توانید تعدادی برگه راهنما و یک سوزن سیم کارت را نیز در جعبه پیدا کنید . امیدواریم از مقاله Unboxing A100 راضی بوده باشید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید