جعبه گشایی گلکسی بادز لایو | Galaxy Buds Live

فیلم جعبه گشایی هدفون بی سیم سامسونگ گلکسی بادز لایو : در ادامه سری مقالات جعبه گشایی ، امروز قصد داریم کلیپ بازگشایی جعبه هدفون بلوتوثی Samsung Galaxy Buds Live را برای شما قرار دهیم . آیا قصد خرید هدفون بیسیم گلکسی بادز لایو را دارید ؟ تا انتهای مقاله جعبه گشایی گلکسی بادز لایو با رایااستور همراه باشید .

ما در مقاله قبل فیلم جعبه گشایی گلکسی بادز پرو را قرار دادیم که می توانید از آن مقاله نیز بازدید نمایید . در این مقاله نیز یکی از پرفروش ترین هدفون های بی سیم سامسونگ یعنی گلکسی بادز لایو را قرار داده ایم . چنانچه قصد خرید هدفون بلوتوثی Galaxy Buds Live را دارید ، می توانید از طریق زیر اقدام کنید و از بهترین و معتبرترین فروشگاه های آنلاین اقدام به خرید کنید .

هدفون بی سیم سامسونگ مدل Galaxy Buds Live
خرید هدفون بی سیم سامسونگ مدل Galaxy Buds Live

هدفون بی سیم گلکسی بادز لایو سامسونگ را از بهترین و معتبرترین فروشگاه های آنلاین خریداری کنید . تمامی فروشگاه ها تایید شده هستند . با خیال راحت خرید کنید .

در جعبه گلکسی بادز لایو چه می گذرد ؟

هدفون Galaxy Buds Live در یک بسته بندی بسیار زیبای سفید رنگ عرضه می شود . با بلند کردن درب جعبه ، شاهد تقسیم شدن فضای داخل جعبه به دو قسمت بزرگ و کوچک خواهید بود . قسمت پایین که کوچک تر است ، محل قرار گیری کابل شارژ و گوشی های بزرگ و متوسط هدفون است . و اما قسمت بالایی جایی است که قاب شارژ هدفون قرار دارد . در بالای قاب شارژ ، یک چراغ LED قرار دارد که با اتصال کابل شارژ ، روشن می شود . در پایین قاب شارژ نیز ، پورت USB قرار دارد که محل اتصال کابل شارژ برای شارژ کردن جوانه ها میباشد . با بلند کردن درب قاب شارژ ، می توانید گلکسی بادز لایو های لوبیایی شکل را مشاهده کنید که به زیبایی سر جای خود قرار گرفته اند . اگر احیانا به راهنمایی بیشتر احتیاج داشتید ، می توانید از جعبه راهنمایی که در زیر درب بالایی قرار دارد استفاده کنید .

امیدواریم از مقاله بازگشایی جعبه Samsung Galaxy Buds Live لذت برده باشید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش نظرات (1)