جعبه گشایی گلکسی بادز پرو | Galaxy Buds Pro

فیلم جعبه گشایی هدفون بی سیم سامسونگ گلکسی بادز پرو : در ادامه سری مقالات جعبه گشایی ، امروز قصد داریم تا ویدئو رسمی بازگشایی جعبه هدفون بلوتوثی Samsung Galaxy Buds Pro را قرار دهیم . آیا قصد خرید هدفون گلکسی بادز پرو را دارید ؟ تا انتهای مقاله جعبه گشایی گلکسی بادز پرو با رایااستور همراه باشید .

هدفون بی سیم سامسونگ گلکسی بادز پرو یکی از بهترین و البته پرفروش ترین هدفون های بلوتوثی سامسونگ میباشد که علاقه مندان بسیاری را جذب خود کرده است . برای خرید هدفون سامسونگ Galaxy Buds Pro می توانید از طریق زیر اقدام کنید و از بهترین فروشگاه های آنلاین خریداری کنید .

خرید هدفون بی سیم سامسونگ مدل Galaxy Buds Pro
خرید هدفون بی سیم سامسونگ مدل Galaxy Buds Pro

تمامی فروشگاه های معرفی شده ، تایید شده هستند و دارای مجوز رسمی میباشند . با اطمینان همین الان خرید کنید .

داخل جعبه هدفون سامسونگ گلکسی بادز پرو چه خبر است ؟

هدفون بی سیم Galaxy Buds Pro در یک جعبه بسیار زیبا و جمع و جور مشکی رنگ عرضه می شود . با بلند کردن درب جعبه ، مشاهده خواهید کرد که جعبه اصلی به دو قسمت تقسیم شده است . قسمت بالایی که بزرگ تر است ، جایی است که باکس شارژ هدفون در آنجا قرار گرفته است ؛ در زیر باکس سوکت شارژ قرار دارد که می توانید کابل شارژ را به آن متصل کنید و جوانه ها را شارژ کنید . با بلند کردن درب باکس شارژ ، جوانه های چپ و راست را مشاهده می کنید که سر جای خود قرار گرفته اند و منتظر هستند تا شارژ شوند و درون گوش قرار بگیرند . قسمت پایین و کوچک تر جعبه اصلی جای ، کابل شارژ است که برای شارژ جوانه ها مورد استفاده قرار میگیرد . اگر احیانا به راهنمایی هم احتیاجی داشتید می توانید به دفترچه راهنما در زیر درب بالایی مراجعه کنید و نوشته های راهنما را مطالعه نمایید .

امیدواریم از مقاله بازگشایی جعبه Samsung Galaxy Buds Pro راضی بوده باشید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید