بررسی نوبیا ردمجیک 6 اس پرو | Nubia Red Magic 6s Pro (بررسی ویدئویی)

نقد و بررسی تخصصی گوشی نوبیا ردمجیک 6 اس پرو : در ادامه سری مقالات بررسی موبایل ، امروز قصد داریم ویدئو بررسی تلفن Nubia Red Magic 6s Pro را برای شما عزیزان قرار دهیم . چقدر با گوشی های ردمجیک آشنایی دارید ؟ تا انتهای مقاله بررسی نوبیا ردمجیک 6 اس پرو با رایااستور همراه باشید .

پیش از اینکه به بررسی Nubia Red Magic 6s Pro بپردازیم از شما دعوت می کنیم از مقالات بررسی ایسوس راگ فون 5 اس پرو ، بررسی ریلمی جی تی مستر و بررسی ردمی 10 بازدید نمایید . گوشی‌های گیمینگ باید جدیدترین و بزرگترین سخت افزار را به خریداران ارائه دهند غ چراکه اگر اینکار را انجام ندهند از رقبا عقب می مانند . این دقیقا چیزی است که در مورد نوبیا ردمجیک 6 اس پرو نیز وجود دارد و امروز قصد بررسی آن را داریم . این تلفن در اصل ردمجیک 6 است ، با تراشه اسنپدراگون 888+ ارتقاء یافته و نمونه لمسی از نمایشگر تقویت شده ؛ همچنین ادعا می شود که نسخه جدید شامل بهبودهای خنک کننده داخلی است که در واقع می تواند مهمترین قسمت به روزرسانی است .

نکته‌ای که وجود دارد ، این است که اسنپدراگون 888 در حال حاضر ، بد کار می کند زیرا بسیار داغ می شود و قدرت زیادی را جذب می کند . اسنپدراگون 888+ همه این موارد را اصلاح می کند و از جمله موارد دیگر ؛ حداکثر فرکانس هسته CPU Prime Kryo 680 را از 2.84 گیگاهرتز تا 2.95 گیگاهرتز افزایش می دهد . با این کار ، ناچار گرمای بیشتری و تخلیه بیشتر باتری را معرفی می کنیم . این عمل در تلفن های هوشمند معمولی ایده‌آل نیست ، اساسا یک سیستم جدا شده از نظر حرارتی و بسته ، با پوشش ثابت قدرت و گرما و همچنین ظرفیت محدود باتری . گفته می شود نوبیا ردمجیک 6 اس پرو دقیقا گوشی هوشمند معمولی نیست . یک فن خنک کننده فعال داخلی ، مدتی است که جزء اصلی خط ردمجیک است و در اینجا نیز وجود دارد . فن داخلی به این معنی است که Red Magic 6s Pro دارای خنک کننده فعال است و یک سیستم بسته و خنک کننده منفعل نیست . بنابراین ممکن است در اینجا گرمای کمتری ببینیم .

مهمترین وظیفه‌ای که ردمجیک 6 اس برعهده دارد ، خنک نگه داشتن اسنپدراگون 888+ و کاهش فشار گاز تا حد ممکن است . اسنپدراگون 888 پلاس روی کاغذ ، انعطاف پذیرتر است تا منبع عملکرد واقعی و بهتر در بازی نسبت به اسنپدراگون 888 . از این نظر ، نوبیا ردمجیک 6 اس پرو کار خود را تمام کرده است ؛ اسنپدراگون 888 پلاس ، حرارت خروجی را به بهترین شکل ممکن کنترل می کند . تلفن Nubia Red Magic 6s Pro از نظر طراحی ، نمای بیرونی و بسیاری از مشخصات دیگر ، علاوه بر چیپست ، مشابه ردمجیک 6 است . از شما دعوت می کنیم که ویدئو کوتاه بررسی نوبیا ردمجیک 6 اس پرو را مشاهده کنید و نظر خود را با ما در میان بگذارید .

امیدواریم از مقاله بررسی Nubia Red Magic 6s Pro راضی بوده باشید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید