کار‌های عجیب ایلان ماسک در توییتر | تیک آبی، طلایی و خاکستری اضافه میشه!

ایلان ماسک اعلام کرد که در هفته‌های آینده برای افراد، دولت و شرکت‌هایی با حساب‌های «تایید شده دستی» دسته‌بندی‌های رنگی جدیدی راه‌اندازی میشه.

به گزارش رایااستور، ایلان ماسک گفته که تاییدیه توییتر هفته آینده با دسته‌بندی‌های رنگی برای افراد، حساب های دولتی و شرکت‌ها برمیگرده.

مالک جدید توییتر گفت این پلتفرم در روز جمعه هفته آینده یه سرویس راستی‌آزمایی جدید رو با توجه به اصلاحاتی که انجام داده برای حساب‌هایی که ماهانه 7.99 دلار پرداخت می‌کنن و تیک آبی گرفتن، راه‌اندازی میشه. ماسک گفت که حساب های تایید شده تحت سیستم جدید دارای یه تیک آبی برای افراد، یه تیک خاکستری برای «دولت» و یه تیک طلایی برای شرکت ها خواهند بود.

او همچنین اعلام کرد که تمامی حساب‌های تایید شده «به طور دستی احراز حویت» میشن. ولی او مشخص نکرد که آیا برای هر یک از تیک‌مارک‌های جدید هزینه‌ای وجود داره یا نه.

بیشتر از 400 هزار حساب توییتر در حال حاضر تیک آبی دارن که آنها این شرکت آنها را به عنوان یه منبع معتبر مشخص می‌کنه که معمولا مربوط به حساب‌های برجسته مانند افراد مشهور، سیاستمداران، روزنامه نگاران، ادارات دولتی و شرکت‌های بزرگ هستن.

تغییرات عجیب ایلان ماسک در توییتر
کار‌های عجیب ایلان ماسک در توییتر

خبرهای بیشتری بخونید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید