خودروهای خارجی و مونتاژی در بازار آزاد امروز چه قیمتی دارند؟ + جدول

قیمت خودروهای مونتاژی به دلیل حجم معاملات پایین، از نوسانات کمتری نسبت به خودروهای داخلی بهره می‌برد. در همه محصولات بازار می‌توان افزایش، کاهش یا ثبات را مشاهده کرد.

به گزارش رایااستور، قیمت خودرو امروز 25 مرداد 1402 از یک روند خاصی پشتیبانی نمی‌کند. به عبارتی نمی‌توان روند خاصی را برای بازار متصور شد و افت و خیز یا ثبات قیمتی در محصولات به چشم می‌خورد.

با نگاه به روند دو روز گذشته قیمت خودرو می‌توان متوجه شد که حجم معاملات بازار خودرو نسبت به هفته‌ها و ماه‌های گذشته اندکی بهتر شده است. البته اگر خروج از رکود بازار با نااطمینانی متقاضیان خودرو همراه شود، می‌تواند بسیار خطرناک باشد و بازار را از این حالت آرام، خارج کند. بنابراین باید هرچه سریع‌تر خودروهای وارداتی از گمرکات کشور ترخیص شوند که اعتماد و آرامش بازار را حفظ کند. البته انتشار اخبار مبنی‌بر خروج چانگان‌های وارداتی از گمرک، می‌تواند تأثیر بسیاری بر بازار داشته باشد.

چری تیگو 7IE که از کراس‌اوورهای مدیران خودرو به شمار می‌رود، نسبت به روز گذشته حدود 20 میلیون تومان افت قیمتی را تجربه کرد که منجر به از دست دادن کانال یک میلیارد و 500 میلیون، و ورود به کانال یک میلیارد و 480 میلیون تومان شد.

جک J4 کرمان موتور که از ارزان‌ترین مونتاژی‌های بازار محسوب می‌شود، امروز نیز وضعیت ثابتی داشت و با نرخ 760 میلیون تومانی خرید و فروش می‌شود.

فونیکس تیگو 7 پرو که از محصولات لوکس مدیران خودرو محسوب می‌شود، روز گذشته حدود 10 میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرده بود که امروز دقیقاً همین افزایش را جبران کرده و با افت 10 میلیون تومانی، دوباره به نرخ یک میلیارد و 750 میلیون تومان رسید.

فیدلیتی پرایم 5 نفره نیز همانند تیگو 7، حدود 20 میلیون تومان کاهش قیمت داشته و به این ترتیب با قیمت یک میلیارد و 610 میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت روز خودروهای خارجی و مونتاژی:

خودروهای خارجی و مونتاژی در بازار آزاد امروز چه قیمتی دارند؟ + جدول
منبع tejaratnews
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید