انواع خودرو پژو ۲۰۷ در بازار آزاد امروز چه قیمتی دارد؟

در بازار خودرو امروز، پژو ۲۰۷ به عنوان یکی از محبوب‌ترین خودروهای داخلی همانند روز‌های گذشته با نوسان قیمت همراه بوده است، این خودروی پرطرفدار در برخی مدل‌ها کاهش و در برخی دیگر افزایش داشته است و سایر مدل‌ها نیز بدون تغییر با همان قیمت روز گذشته به کار خود ادامه داده‌اند.

به گزارش رایااستور، امروز چهارشنبه، 25 مرداد ۱۴۰۲ قیمت انواع پژو ۲۰۷ ، در بازار آزاد با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار به شرح زیر می‌باشد.

۲۰۷ یکی محصولات پرطرفدار بازار خودرو می‌باشد که با اینکه نوسان قیمت بسیار زیادی را در طول این مدت تجربه کرده است، هنوز هم در بین خودروهای داخلی از محبوبیت بالایی برخوردار است. این خودرو امروز در بازار کشور با نوساناتی همراه بوده است.

پژو 207i SD اتوماتیک طبق قیمت‌های ثبت شده در سایت‌های آگهی خودرو، با مدل ۱۳۹۹ امروز با نرخ ۸۵۰ میلیون تومان خرید و فروش شد.

پژو 207i SD دنده‌ای (۱۳۹۹) نیز که طرفداران زیادی بین عموم مردم دارد و بسیاری از افراد خواهان این مدل خودرو هستند امروز با قیمت ۶۵۰ میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت.

در بازار خودرو امروز پژو 207i اتوماتیک TU5P با مدل (۱۴۰۲) به نرخ 800 میلیون تومان رسید. پژو 207i اتوماتیک MC نیز در بازار آزاد امروز با قیمت 739 میلیون تومان عرضه شد.

پژو 207i پانوراما اتوماتیک TU5P با مدل ۱۴۰۲ نیز به نرخ ۸۱۵ میلیون تومان در بازار خودرو کشور رسید. پژو 207i پانوراما دنده‌ای نیز نرخ 669 میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرد. این خودرو دیروز با قیمت ۶۷۲ میلیون تومان معامله می‌شد.

جدول قیمت انواع پژو ۲۰۷ (25 مرداد 1402):

نوع خودروسال تولیدقیمت (سه‌شنبه ۲۴ مرداد)قیمت امروز (چهارشنبه 25 مرداد)
پژو 207i SD اتوماتیک۱۳۹۹۸۵۰ میلیون تومان۸۵۰ میلیون تومان
پژو 207i SD دنده‌ای۱۳۹۹۶۵۰ میلیون تومان۶۵۰ میلیون تومان
پژو 207i اتوماتیک MC۱۴۰۲۷۳۷ میلیون تومان739 میلیون تومان
پژو 207i اتوماتیک TU5P۱۴۰۲۸۰۳ میلیون تومان800 میلیون تومان
پژو 207i دنده‌ای۱۴۰۲۶۳۳ میلیون تومان627 میلیون تومان
پژو 207i پانوراما اتوماتیک۱۴۰۰۷۴۷ میلیون تومان۷۴۷ میلیون تومان
پژو 207i پانوراما اتوماتیک TU5P۱۴۰۲۸۱۵ میلیون تومان۸۱۵ میلیون تومان
پژو 207i پانوراما دنده‌ای۱۴۰۲۶۷۲ میلیون تومان669 میلیون تومان
منبع قیمت : دیوار
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید