اخبار فناوری

پاسخ آماده (واکنش های پیام) در واتساپ در راه است

0

واتساپ ممکن است که تعداد زیادی کاربر داشته باشد ، اما معمولا در مقایسه با بسیاری از رقبای خود ، از نظر ویژگی ها فاقد امکانات است و حتی در بسیاری از موارد فاقد طراحی مناسب . اما بعضی بعضی از چیزها بیشتر از بقیه رقبا ، مورد غفلت افراد قرار میگیرد . در ادامه اخبار فناوری با رایااستور همراه باشید .

پیج جدید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

یکی از ویژگی های اصلی که در سایر برنامه های پیام رسانی ، از جمله مسنجر فیسبوک ، پایه اصلی است ، واکنش های پیام است . بدین صورت که شما پیامی را که دریافت کرده اید به مدت طولانی فشار می دهید و یک ردیف ایموجی نشان داده می شود و می توانید فورا به آن پیام واکنش نشان دهید بدون آنکه مجبور باشید در نقل قول و پاسخ به آن در زحمت بیافتید ایموجی را وارد کنید و یا حتی بدتر ، بخواهید کلماتی را تایپ کنید .

پاسخ آماده (واکنش های پیام) در واتساپ در راه است

همانطور که امروز مشخص شد ، این ویژگی برای واتساپ در راه است . ظاهرا این شرکت آن را با حلقه بسیار کمی از کاربران آزمایش می کند . تصویر بالای صفحه از شخصی است که آن پیام را دریافت کرده است ، که به وضوح به عنوان یک آزمایش در نظر گرفته شده است .

به محض اینکه واکنش های پیام ظاهر شد ، برای مشاهده آنها باید در آخرین نسخه واتساپ باشید و اگر اینطور نیست ، این پیام را مشاهده خواهید کرد .

متاسفانه زمان دقیقی برای دریافت این ویژگی جدید واتساپ ذکر نشده است و این ویژگی در حال حاضر در حال آزمایش است . واتساپ گاهی اوقات چندین ماه قبل از ارائه ویژگی ، آن ویژگی را آزمایش می کند .

بیشتر بخوانید :   در واتساپ عکس و فیلم یکبار مصرف ارسال کنید !!!

 

منبع : GSMArena

راهنمای خرید بهترین گوشی های موبایل 3 تا 6 میلیون – شهریور 1400

مقاله قبلی

رندرهای منتسب به آیپد مینی 6 ، خبر از طراحی کاملا جدید آن می دهند !

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار فناوری