جزئیات جدیدی درباره مدل‌های پرو آیفون 15 منتشر شد + زمان رونمایی

طبق گزارشات جدید، گفته می‌شود که مدل‌های پرو آیفون 15 به احتمال زیاد دارای رم 8 گیگابایتی باشند. جزئیات بیشتر در ادامه مطلب آمده است.

به گزارش رایااستور، انتظار می‌رود اپل ماه آینده و احتمالاً در 12 یا 13 سپتامبر (21 یا 22 شهریورماه) از سری آیفون 15 رونمایی کند. طبق گزارش‌ها، فقط مدل‌های پرو این سری از چیپست جدید A17 Bionic بهره خواهند برد و مدل‌های استاندارد با چیپ A16 از راه می‌رسند. حالا در گزارش جدیدی گفته شده است که مدل‌های پرو احتمالاً دارای رم 8 گیگابایتی خواهند بود.

گوشی‌های اپل از زمان عرضه آیفون 12 پرو با 6 گیگابایت رم در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند و به‌لطف بهینه‌سازی‌هایی که غول فناوری انجام داده است، ظاهراً این میزان کافی به‌نظر می‌رسد.

بااین‌حال، اکنون منبع جدیدی اعلام کرده که گوشی‌های نسخه پرو امسال ممکن است دارای 8 گیگابایت رم باشند.

استفاده از 8 گیگابایت رم در آیفون 15 پرو

جزئیات جدیدی درباره مدل‌های پرو آیفون 15 منتشر شد + زمان رونمایی

به گفته این منبع، چیپ A17 Bionic با رم 6 و 8 گیگابایتی در هر دو مدل آیفون 15 پر‌و و آیفون 15 پرو مکس آزمایش شده است.

هرچند در این گزارش گفته شده که به‌طور دقیق مشخص نیست اپل نهایتاً از کدام حافظه رم استفاده خواهد کرد، اما می‌توان انتظار داشت که نسخه‌های پر‌و سری گوشی آیفون 15 دارای حافظه رم بیشتری باشند.

جزئیات جدیدی درباره مدل‌های پرو آیفون 15 منتشر شد + زمان رونمایی

علاوه بر گزارش جدید، تاکنون چندین بار دیگر نیز به استفاده از رم 8 گیگابایتی در آیفون 15 پر‌و اشاره شده است. اولین‌بار شرکت تحقیقاتی ترندفورس اعلام کرد که اپل می‌خواهد میزان رم را در مدل‌های پر‌و افزایش دهد و به 8 گیگابایت برساند و مدل‌های استاندارد آیفون 15 احتمالاً همچنان با 6 گیگابایت رم عرضه می‌شوند.

پس از آن، یک بار دیگر در اواخر سال گذشته به وجود 8 گیگابایت رم در مدل‌های پر‌و آیفون 15 اشاره شد. بااین‌حال، در چند وقت گذشته شایعات دیگری نیز به استفاده از رم 6 گیگابایتی در گوشی‌های آیفون 15 پرو اشاره داشته‌اند.

منبع digiato
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید