کدام دستگاه‌های سامسونگ آپدیت One UI 5.1.1 و One UI 5 Watch را دریافت خواهند کرد؟

سامسونگ به‌روزرسانی One UI 5.1.1 را با در نظر گرفتن گوشی‌های تاشو و تبلت‌های خود طراحی کرده است. به‌ همین منظور، این به‌روزرسانی زودتر از همه محصولات این شرکت، روی گلکسی زد فلیپ 5 و گلکسی زد فولد 5 منتشر شد. اما سامسونگ حالا می‌گوید به‌زودی این آپدیت و One UI 5 Watch را برای دستگاه‌های بیشتر و قدیمی‌تری عرضه خواهد کرد.

به گزارش رایااستور، سامسونگ می‌گوید One UI 5.1.1 و One UI 5 Watch را برای گوشی‌های تاشو، تبلت‌ها و ساعت‌های هوشمند بیشتری منتشر می‌کند.

اولین دستگاه‌هایی که به‌روزرسانی One UI 5.1.1 را دریافت می‌کنند، گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 هستند. در ادامه نوبت به گلکسی زد فولد 3، گلکسی زد فلیپ 3 و گلکسی زد فلیپ هم می‌رسد.

گوشی‌های تاشوی قدیمی سامسونگ با این آپدیت به بخشی از ویژگی‌های گلکسی زد فولد 5 و گلکسی زد فلیپ 5 ازجمله نوار ابزار قابل شخصی‌سازی در پنل Flex Mode مجهز می‌شوند.

حالت Multi Window هم به کاربران اجازه می‌دهد که دو اپلیکیشن را به‌صورت هم‌زمان باز و استفاده کنند. برای مثال، با این ویژگی حالا می‌توانید به‌صورت هم‌زمان وبگردی کنید و فیلم ببینید.

کدام دستگاه‌های سامسونگ آپدیت One UI 5.1.1 و One UI 5 Watch را دریافت خواهند کرد؟

یکی از دیگر ویژگی‌هایی که به دستگاه‌های قدیمی می‌آید، درگ و دراپ دو دستی است که اجازه می‌دهد چندین فایل را با هم انتخاب کنید و از طریق تسکبار به یک اپلیکیشن دیگر انتقال دهید. این ویژگی افزون‌ بر گوشی‌های تاشوی قدیمی، روی تبلت‌ها هم بسیار کاربردی خواهد بود.

درخصوص ساعت‌های هوشمند سامسونگ، دستگاه‌هایی مثل گلکسی واچ 5 و واچ 4 حالا می‌توانند تحلیل دقیق خواب شما را ارائه کنند. به‌علاوه، ساعت‌های قدیمی به چندین واچ فیس تازه و کنترلر دوربین مجهز می‌شوند تا از راه دور بتوانید دوربین گوشی خود را کنترل کنید.

کدام دستگاه‌های سامسونگ آپدیت One UI 5.1.1 و One UI 5 Watch را دریافت خواهند کرد؟

چند قابلیت سلامتی مثل شخصی‌سازی Heart Rate Zone و نوتیفیکیشن ریتم نامنظم قلب و دسترسی به GPX File Database نیز در دسترس محصولات قدیمی‌تر قرار می‌گیرد.

کدام دستگاه‌های سامسونگ آپدیت One UI 5.1.1 و One UI 5 Watch را دریافت خواهند کرد؟

کدام گوشی‌های تاشوی سامسونگ آپدیت One UI 5.1.1 را دریافت می‌کنند؟

گلکسی زد فولد 4
گلکسی زد فلیپ 4
گلکسی زد فولد 3
گلکسی زد فلیپ 3
گلکسی زد فولد 2
گلکسی زد فلیپ

کدام تبلت‌های سامسونگ آپدیت One UI 5.1.1 را می‌گیرند؟

گلکسی تب S8
گلکسی تب S8 پلاس
گلکسی تب S8 اولترا
گلکسی تب S7
گلکسی تب S7 پلاس
گلکسی تب S7 FE
گلکسی تب S6 لایت
گلکسی تب A8 10.5 (2021)
گلکسی تب A7 لایت
گلکسی تب اکتیو 3
گلکسی تب اکتیو 4 پرو

کدام ساعت‌های هوشمند سامسونگ آپدیت One UI 5 Watch را دریافت می‌کنند؟

گلکسی واچ 5
گلکسی واچ 5 پرو
گلکسی واچ 4
گلکسی واچ 4 کلاسیک

منبع digiato
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید