کدام گوشی شیائومی به عنوان اولین دستگاه با رابط کاربری MIUI 15 عرضه خواهد شد؟

رابط کاربری جدید شیائومی هنوز عرضه نشده اما در شایعات می‌شنویم که اولین گوشی با MIUI 15 احتمالا شیائومی ۱۴ باشد.

به گزارش رایااستور، رابط کاربری اختصاصی شیائومی با نام MIUI شناخته می‌شود. این رابط کاربری روی محصولات برندهای پوکو، ردمی، بلک‌شارک و شیائومی وجود دارد.

جدیدترین نسخه این رابط کاربری را می‌توان MIUI 14 دانست و نسل بعدی آن MIUI 15 است. این آپدیت هنوز عرضه نشده اما در شایعات می‌شنویم که اولین گوشی با MIUI 15 احتمالا شیائومی ۱۴ خواهد بود.

اولین گوشی با MIUI 15

در حال حاضر شیائومی در حال آماده‌سازی برای عرضه سری 13T است. این سری یک مدل مقرون‌به‌صرفه از گوشی‌های پرچمدار سری ۱۳ شیائومی است. یک گزارش تازه ادعا می‌کرد که شیائومی این گوشی هوشمند را ۱۰ شهریور ۱۴۰۲ و در روز اول IFA 2023 معرفی می‌کند.

کدام گوشی شیائومی به عنوان اولین دستگاه با رابط کاربری MIUI 15 عرضه خواهد شد؟

گوشی هوشمند آتی شیائومی ۱۳ تی پرو یک نمونه ری‌برندشده از Redmi K60 Ultra خواهد بود که البته دوربین اصلی متفاوتی دارد. همچنین احتمال دارد که گوشی‌های هوشمند سری 13T در بخش دوربین با لایکا همکاری داشته باشند.

طبیعی است که به موازات این پروژه، شیائومی در حال کار بر روی گوشی‌های پرچمدار آینده سری شیائومی ۱۴ است. به تازگی جدول زمانی عرضه این گوشی هوشمند در گزارشی منتشر شده است.

کدام گوشی شیائومی به عنوان اولین دستگاه با رابط کاربری MIUI 15 عرضه خواهد شد؟

شیائومی ۱۴ چه زمانی عرضه می‌شود؟

کوالکام رویداد Tech Summit 2023 خود را برای ۲ آبان ۱۴۰۲ برنامه‌ریزی کرده است. این برند باید تراشه پرچمدار آینده خود یعنی Snapdragon 8 Gen 3 را در این رویداد معرفی کند.

منبع گزارش تازه ما بر این باور است که گوشی‌های سری ۱۴ شیائومی اولین گوشی‌هایی هستند که از پردازنده Snapdragon 8 Gen 3 استفاده می‌کنند. او اضافه می کند که شیائومی گوشی های پرچمدار سری 14 را در بازار چین نهایتا تا نیمه دوم آذر ۱۴۰۲ رونمایی می‌کند.

خط زمانی عرضه این گوشی پرچمدار شیائومی همچنین مشابه با خط زمانی احتمالی عرضه MIUI 15 است. به همین دلیل انتظار می‌رود که اولین عرضه رابط کاربری جدید شیائومی روی بهترین گوشی این برند انجام شود.

منبع toranji
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید