اجرای طرح چترWIFI در یازده نقطه استان کرمانشاه

سرپرست مخابرات استان کرمانشاه از راه‌اندازی پروژه چتر wifi توی یازده نقطه استان خبر داد.

به گزارش رایااستور، حمیدرضا امیری در گفت و گو با ایسنا، در تشریح جزییات این پروژه، گفت: چتر wifi پروژه‌ای هست که با اجرایی شدن اون این امکان فراهم می شه که افراد توی برخی نقاط استان بتونن از اینترنت wifi خودشون که توی منزل دارن، استفاده کنن.

وی افزود: افراد با حضور توی هر نقطه ای که پروژه چتر WIFI در اون اجرایی شده یه پیامک دریافت کرده و سپس با روشن کردن دکمه wifi گوشی و با وارد کردن رمز wifi منزل خودشون می تونن از اینترنت استفاده کرده و هزینه اون از اینترنت wifi منزل کم می شه.

وی افزود: خوشبختانه این طرح هم اکنون توی یازده نقطه پرترافیک و اماکن گردشگری استان انجام شده تا افراد به راحتی و با قیمت ارزون بتونن به اینترنت دسترسی داشته باشن.

امیری گفت: استفاده از اینترنت wifi هزینه ای به مراتب کمتر از اینترنت گوشی همراه داره و حدود یک چهارم قیمت اونه.

سرپرست مخابرات استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: اجرای این پروژه بلحاظ اقتصادی به نفع مردمه و اگر مردم استقبال کنن اجرای اون توی سطح استان توسعه پیدا میکنه.

امیری تصریح کرد: متاسفانه خیلی از مردم تمایل دارن از همون اینترنت تلفن همراه استفاده کنن و زحمت وصل شدن به شبکه wifi رو به خودشون ندن و در حال حاضر توی یازده نقطه‌ای که طرح اجرایی شده استقبالی که باید رو شاهد نبودیم.

وی افزود: البته شاید در خصوص مزیت‌های این طرح و نقاط مورد استفاده اون اونطور که باید اطلاع رسانی نشده، اما مردم باید بدونن این طرح گام موثری در راستای دسترسی اونها به اینترنت ارزون قیمت توی خارج از منزلشون هست.

بیشتر بخونید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید