شیائومی 13 اولترا از آداپتور 67 میلی‌متری استفاده می‌کند

شیائومی 13 اولترا برای 18 آوریل وارد بازار می‌شود. شیائومی مدل 13 اولترا را یک موبایل با دوربین حرفه‌ای توصیف می‌کند و می‌گوید آن فقط یک پرچمدار با دوربین قوی نیست. شیائومی برای اینکه اهمیت پرچمدار خود را نشان دهد و آن را به دستگاه‌های عکاسی تشبیه کند، درحال برنامه‌ریزی برای عرضه لوازم‌جانبی به‌نام “آداپتور فیلتر 67 میلی‌متری” است.

شیائومی یک تصویر با سایه مرموز پست کرده که جی‌اس‌ام‌آرنا برای آنکه دقیق‌تر تصویر را بررسی کند، روشنایی تصویر را افزایش داده. باافزایش روشنایی، به‌وضوح مشخص است که این گجت مانند یک کیس عمل و حس چرم را القاء می‌کند.

انتظار میره این کیس دارای یک فیلتر واقعی E67 Leica 67 UVa II برای دوربین باشد، دقیقاً مشابه آنچه سونی درسال گذشته برای سری اکسپریا پرو عرضه کرد. حالا سوالی که وجود داره، این است که آیا شیائومی برای اینکه بتواند تجربه سینمایی را به دوربین خود بیاورد، روی یک اپلیکیشن دوربین ویژه نیز کار می‌کند یا خیر؟

هرچهار دوربین شیائومی13اولترا، دارای سنسورهای 50 مگاپیکسلی هستند. دوربین اصلی دارای سنسور IMX989 با 1 اینچ اندازه میباشد و سه دوربین دیگر از سنسور IMX858 استفاده می‌کنند. جدا ازهمه این‌موارد، انتظار میره شیائومی ازجدیدترین سخت‌افزارها در پرچمدار خود استفاده کند؛ مانند اسنپدراگون 8 نسل 2 و…

بادنبال‌کردن صفحه فناوری ما، جدیدترین اخبار این حوزه را از رایااستور دنبال کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید