شیائومی مشخصات دوربین شیائومی 13 اولترا را تایید می‌کند

شیائومی تاامروز موفق شده بود که بسیاری از مشخصات شیائومی 13 اولترا را ازنظر عموم مخفی نگه دارد، اما طی ماه‌های گذشته اطلاعاتی به‌بیرون درز کرد وباعث شد برخی از مشخصات پرچمدار جدید شیائومی فاش شود. بعداز افشاء اطلاعات الان ما می‌دانیم که این‌تلفن به 4 دوربین درپشت مجهز خواهد بود و شیائومی برای دوربین اصلی ازسنسور 50مگاپیکسلی Sony IMX969 با 1 اینچ اندازه استفاده می‌کند. واما حالا شیائومی خودش، سه سنسور دیگر را معرفی کرده که درادامه به‌آنها اشاره می‌کنیم.

پوستر رسمی شیائومی 13 اولترا

این شرکت طی‌یک پست رسمی در Weibo، فاش‌کرد که کنار سنسور 50 مگاپیکلسی سونی IMX969 دوربین اصلی، ازسه سنسور 50مگاپیکسلی سونی IMX858 دیگر نیز استفاده کرده است. این پوستر همچنین برخی از ویژگی‌های پیشرفته کاهش نویز و قابلیت‌های HDR را بهتر نشان می‌دهد.

این سنسور قبلاً در آنرمجیک5پرو استفاده شده بود که بالنز تله‌فوتو 0.5x جفت‌شده بود. بااین‌حال، شیائومی 13 اولترا از سنسور IMX858 برای دوربین فوق‌عریض (با PDAF)، سنسور تله 3 برابری و تله‌فوتو 5 برابری استفاده می‌کند.

بطور خلاصه شیائومی 13 اولترا نه‌تنها سخت‌افزار دوربین بهتری دارد، بلکه یک دوربین همه‌کاره نیز محسوب می‌شود. برای جزئیات بیشتر باید تا روز عرضه تلفن (18 آوریل) صبر کنیم.

بادنبال‌کردن صفحه فناوری ما، جدیدترین اخبار این حوزه را از رایااستور دنبال کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید