شماتیک‌های منتشر شده ردمی K60 اولترا، طراحی آن را لو دادند

شیائومی هنوز ردمی K60 اولترا را برای بازار چین معرفی نکرده است، که باعنوان شیائومی 13تی پرو به بازارهای…

شیائومی هنوز ردمی K60 اولترا را برای بازار چین معرفی نکرده است، که باعنوان شیائومی 13تی پرو به بازارهای دیگر معرفی خواهد شد. براساس شماتیک‌های ارائه شده، درادامه خبر به بررسی طراحی این مدل خواهیم پرداخت. البته این شماتیک به تنهایی برای ارائه تصویر کامل، کافی نیستند اما حداقل کمک می‌کنند که یک طرح کلی از شیائومی 13تی پرو (ردمی K60 اولترا) را بتوانیم تصور کنیم.

شماتیک‌های لو رفته ردمی K60 اولترا

براساس شماتیک منتشر شده، شیائومی 13تی پرو دارای حاشیه‌های نازک با سوراخ مرکزی برای دوربین سلفی نشان داده شده است. درحالیکه در پشت دستگاه، ماژول مربعی شکل با دو سنسور دوربین بزرگ و یک سنسور کوچک قرار دارد. احتمالاً سنسور کوچک، مربوط یه دوربین ماکرو 2 مگاپیکسلی باشد اما اطلاعاتی درباره دو دوربین اصلی نداریم.

تشخیص دادن طراحی تلفن از روی شماتیک کمی دشوار است، اما به‌نظر می‌رسد کناره‌ها و پشت تلفن صاف باشد. این طراحی مارا یاد طراحی آیفون‌های فعلی می‌اندازد.

طبق گزارش‌هایی که ماه مارس منتشر شد، این مدل باید با تراشه دایمنسیتی 9200 کار و از یک پنل 6.7 اینچی اولد با نرخ 144 هرتز استفاده کند. باید انتظار یک باتری بزرگ با شارژ سریع 100 واتی را نیز داشته باشیم.

بادنبال‌کردن صفحه فناوری ما، جدیدترین اخبار این حوزه را از رایااستور دنبال کنید.

پربازدیدترین مقالات مارا نیز دنبال کنید:

منبع gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید