قیمت انواع تیبا امروز چهارشنبه 9 فروردین 1402 + جدول

بازار خودرو کشور همچنان نوساناتی را تجربه می‌کند. به طوری که در تعطیلات نوروزی با وجود عدم معامله خودرو برخی خودرو‌ها از جمله تیبا با افزایش قیمت همراه بوده است. در ادامه قیمت امروز (چهارشنبه نهم فروردین) تیبا را مشاهده کنید.

به گزارش رایااستور، قیمت انواع تیبا امروز چهارشنبه، 9 فروردین 1402، در بازار آزاد کشور با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار به شرح زیر می‌باشد.

تیبا خودرو ملی سایپا که در حقیقت می‌توان آن را نسخه بروزشده و ارتقایافته پراید دانست. ساختار تیبا از سه خودرو پراید، کیا ریو و تندر ۹۰ تشکیل شده و هرکدام از قطعات این خودرو با یکی از سه محصول یاد شده مشترک هستند.

اما انواع خودرو تیبا در سایت‌های خرید و فروش خودرو، چه قیمتی را در کارنامه خود ثبت کرده است؟

یکی از پرفروش‌ترین خودروهای ملی کوچک و ارزان‌قیمت بعد از پراید، خودرو تیبا صندوق‌دار SX است. که به‌دلیل استهلاک پایین، مصرف سوخت کم و خدمات پس از فروش در دسترس، از استقبال خوبی در بازار داخلی روبه‌رو شد. این خودرو امروز در بازار آزاد کشور به نرخ 337 میلیون تومان رسید.

تیبا هاچبک پلاس با مدل ۱۴۰۰ که سال قبل نوسان قیمتی زیادی را تجربه کرد. امروز با نرخ ۳۳۶ میلیون تومان در بازار خودرو کشور عرضه شد.

همچنین تیبا هاچبک EX که یکی از خودروهای پرطرفدار بازار کشور بین خریداران خودرو می‌باشد، امروز با قیمت 339 میلیون تومان معامله شد.

باتوجه به سایت‌های آگهی خودرو تیبا صندوق‌دار پلاس با مدل ۱۳۹۹ نیز که علاقه‌مندان زیادی دارد امروز با قیمت ۳۳۸ میلیون تومان خرید و فروش شد.

جدول قیمت انواع تیبا امروز چهارشنبه 9 فروردین 1402:

نوع خودروسال تولیدقیمت (شنبه ۵ فروردین)قیمت امروز (چهارشنبه 9 فروردین)
تیبا صندوق‌دار SX۱۴۰۱۳۳۷ میلیون تومان۳۳۷ میلیون تومان
تیبا صندوق‌دار پلاس۱۳۹۹۳۳۸ میلیون تومان۳۳۸ میلیون تومان
تیبا هاچبک EX۱۴۰۱۳۳۹ میلیون تومان۳۳۹ میلیون تومان
تیبا هاچبک پلاس۱۴۰۰۳۳۶ میلیون تومان۳۳۶ میلیون تومان

اخبار بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید