آیفون

مجموعه ای کامل از لوازم و قطعات جانبی گوشی های آیفون (اپل)

در طی چندین سال اخیر گوشی های اپل طرفداران بسیاری پیدا کرده اند و استفاده از آنها در بین مردم بسیار زیاد شده است . همین محبوبیت بسیار بالا باعث شده تا قطعات و لوازم جانبی های بسیاری برای گوشی موبایل آیفون تولید شود و وارد بازار فروش شوند . از این رو تصمیم گرفته ایم تا در رایااستور لوازم جانبی اصلی را برای ایفون ارائه دهیم .

معرفی محصولات موبایل اپل

طی سال های اخیر لوازم جانبی های بسیار زیادی برای گوشی آیفون تولید و روانه بازار شده است . البته باید در نظر داشته باشید که قطعات جانبی تولید شده برای گوشی اپل دارای کیفیت های متفاوتی هستند و شما باید خیلی مراقب باشید که حتما از کیفیت اورجینال استفاده کنید . چرا که خرید لوازم اورجینال ایفون می تواند عمر دستگاه اپل شما را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد ، همچنین استفاده از قطعات بی کیفیت نیز می توانید صدمات بسیار زیادی به تلفن شما وارد سازد .

باتری گوشی آیفون

خرید انواع باتری گوشی اپل

یکی از پر مصرف ترین قطعات تولید شده برای گوشی موبایل اپل ، باتری میباشد . باتری گوشی آیفون تاثیر بسیار زیادی در عملکرد تلفن همراه شما دارد ، چراکه اگر از باتری بی کیفیت بجای باتری اصلی استفاده کنید ، گوشی شما کارایی لازم را نخواهد داشت و خیلی سریع شما را مجبور میسازد تا نسبت به تعویض باتری اقدام کنید .

باطری اپل دارای کیفیت های متفاوتی میباشد که شما می توانید دو کیفیت 100% اورجینال شرکتی و تقویت شده را از رایااستور تهیه نمایید .

شارژر اپل

خرید انواع شارژراورجینال آیفون (اپل)

یکی دیگر از لوازم جانبی گوشی اپل ، شارژر ایفون میباشد . همانطور که میدانید گوشی های اپل از امنیت بسیار بالاتری به نسبت سایر برندها برخوردار هستند از مدل های Iphone 6S به بعد اگر شارژر اصل اپل نباشد ، گوشی آیفون ، شارژر را از بین میبرد . پس حتما در خرید شارژر آیفون بسیار دقت داشته باشید .

قاب و گارد

خرید انواع قاب و گارد برای گوشی های آیفون (اپل)

یکی دیگر از لوازم جانبی های پرکاربرد ایفون ، قاب و گارد میباشد . استفاده از قاب و گارد برای گوشی اپل شما تقریبا ضروری میباشد چراکه میتواند از آسیب دیدن و ضربات احتمالی تلفن همراه شما جلوگیری کند . شما می توانید متنوع ترین قاب ها و گارد ها را با بهترین قیمت و کیفیت از رایااستور خرید کنید .

هندزفری

لیست قیمت و خرید انواع هندزفری های اپل (آیفون)

یکی از محبوب ترین لوازم جانبی های گوشی های اپل ، هندزفری های آیفون میباشند . هندزفری های سیم دار و بی سیم ( ایرپاد ) اپل از طرفداران زیادی برخوردار هستند که بسیاری را شیفته طرح و کارایی خود کرده اند . شما می توانید این قطعه جانبی محبوب را در طرح های اصلی با کیفیت اورجینال از فروشگاه اینترنتی رایااستور خرید کنید .

در این بخش از سایت شما می توانید تعداد بسیار زیادی از محصولات جانبی اپل را مشاهده کنید و یا با کلیک بر روی هر دسته بندی قطعات جانبی هر مدل را به تفکیک مشاهده بفرمایید .

نمایش یک نتیجه