گوشی هواوی پی 30 پرو و رنگ خیره کننده آن + جذاب و خاص

رنگ جدید گوشی هواوی پی 30 پرو

گوشی هواوی پی 30 پرو و رنگ خیره کننده آن + جذاب و خاص

رنگ جدید گوشی هواوی پی 30 پرو

در روزهای گذشته هواوی از دو نسخه گوشی هواوی پی 30 پرو خود رونمایی کرد . این نسخه دارای طراحی دو رنگ بود که مجهز به اندروید 10 و نسخه آزمایشی ENUI 10 شده است . در ادامه این مقاله با رایااستور مگ همراه باشید تا با رنگ جذاب هواوی پی 30 پرو بیشتر آشنا بشید .

رنگ جدید گوشی هواوی پی 30 پرو

هواوی قصد دارد تا پایان همین ماه جاری میلادی از پرچمدار خود یعنی میت 30 رونمایی کند . اما این قضیه باعث نمی شود که ما فک کنیم ، هواوی P30 Pro کاملا بازنشسته شده است .

در روز گذشته شرکت چینی هواوی در نمایشگاه IFA 2019 دو نمونه از این محصول را به نمایش گذاشت . نمونه رنگ های جدید هواوی از نسخه آزمایشی EMUI 10 پشتیبانی می کنند که بر پایه اندروید 10 برنامه ریزی شده است .

هواوی قبل از اینکه از نمونه طراحی های جدید خود رونمایی کند ، آمار و ارقام فروش مربوط به P30 Pro را به اشتراک گذاشت . طبق این آمار منتشر شده ، هواوی پی 30 پرو محبوب ترین مدل در سری P میباشد . این دستگاه در طی 6 ماه توانسته است 16.5 میلیون بار به فروش برسد . همچنین در بازار جهانی نیز با رشد 53 درصدی همراه بوده است .

اولین مدل های P30 Pro با رنگ های Aurora، Amber Sunrise، Breathing Crystal، مشکی و سفید مرواریدی وارد بازار شد که هم اکنون دو رنگ جدید نیز با نام های Mystic Blue و Misty Lavender به مجموعه این گوشی محبوب اضافه شده است .

رنگ جدید گوشی هواوی پی 30 پرو

بخش پشتی رنگ‌های جنیز هم‌چون نمونه اصلی از گوریلا گلس 6 پوشیده شده است. با تمام این تفاسیر در رنگ جدید ، قسمت بالایی گوشی شفاف و برق میباشد و قسمت پایینی گوشی بصورت مات میباشد . بر طبق گفته کاربرانی که از این مدل ساتفاده کرده اند ، بافت هر دو قسمت یکسا میباشد و هیچ تفاوتی با یکدیگر نمی کند .

هواوی اعلام کرده است که زمانی که قصد معرفی این دو مدل را داشته باشند ، به EMUI 10 و اندورید 10 کجهز خواهند بود .

 

شما چه نظری درباره رنگ جدید هواوی پی 30 پرو دارید ؟

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها