پاترول 2020 در امارات دیده شد + عکس

پاترول 2020 در امارات

پاترول 2020 در امارات دیده شد + عکس

روز گذشته بود که پاترول 2020 در امارات دیده شد . به نظر می رسد که نیسان می داند که پاترول در امارات طرفداران بسیاری دارد برای همین محصولات خود را در امارات به نمایش می گذارد . در ادامه با رایا استور مگ همراه باشید .

 

پاترول 2020 در امارات

پاترول 2020 در امارات

به تازگی تصاویر زیادی از یک نیسان شاسی بلند در منقطه ای نامعلوم از امارات منتشر شده است . این شاسی بلند دارای سه ردیف صندلی میباشد . نام های مختلفی برای این شاسی بلند در نظر گرفته خواهد شد و بسته به مکان آن متفاوت هستند . بعنوان مثال در آمریکا با نام نیسان آرمادا یا تیتان و در کشور های عربی با نام پاترول محبوب خواهد شد .

 

پاترول 2020 در امارات

در تصاویری که از داخل خودرو منتشر شده است ، دو نمایشگر زیر یکدیگر وجود دارد که یکی از آنها برای بازی و سرگرمی تعبیه شده است .

 

طبق آخرین اخباری که به دست ما رسیده است ، پاترول 2020 از یک موتور 5.6 لیتری 8 سیلندره و جعبه دنده اتوماتیک 7 سرعته استفاده شده است .

گشتاور پیشرانه ای که در نسل کنونی پاترول وجود دارد چیزی بالغ بر 534 نیوتن بر متر میباشد . می توان پیش بینی کرد که مدل های نیسمو را همچنان برای خاورمیانه قرار دهند . نسل کنونی نیسان پاترول نسخه نیسمو ، از 30 اسب بخار قدرت بیشتر به همراه اگزوز های بزرگ تر برخوردار است .

اما می توان این انتظار را داشت که برای بازار های دیگر از نسخه آرمادا یا تیتان استفاده شود که پیشرانه ای به قدرت 275 اسب بخار 4.0 لیتری 8 سیلندره دارد . پیشرانه ای که قدرت آن به 394 اسب بخار می رسد . البته پاترول در برخی بازار ها مانند روسیه نیز به اندازه کشور های پرطرفدار و محبوب میباشد . البته اگر میخواهید حس پاترول بازی را به معنای وقاعی حس کنید باید سری به کشور های عربی بزنید !! جایی که با نصب توربوشارژهای بزرگ روی پاترول های قدرت آنها را تا 1.000 اسب بخار افزایش می دهند .

 

نظر شما در مورد پاترول 2020 چیست ؟ آیا شماهم دوست داشتید یکی از آنها را داشته باشید ؟

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها