عرضه هواوی میت 30 و میت ایکس بدون نرم افزار های گوگل پلی

عرضه گوشی هواوی میت 30 و میت ایکس بدون نرم افزار های گوگل پلی

عرضه هواوی میت 30 و میت ایکس بدون نرم افزار های گوگل پلی

خبر عرضه هواوی میت 30 و میت ایکس بدون نرم افزارهای گوگل پلی می تواند یک امر نگران کننده برای کاربران باشد چرا که قرار است بدون نرم افزار های گوگل پلی عرضه شوند . این کار باعث می شود بسیاری از قابلیت ها از گوشی ها حذف شوند . در ادامه با رایا استور مگ همراه باشید .

عرضه گوشی هواوی میت 30 و میت ایکس بدون نرم افزار های گوگل پلی

گوشی های هواوی میت 30 و میت ایکس به دلیل اینکه از سمت آمریکا تحریم هستند ، اجازه دسترسی و استفاده از کتابخانه بزرگ گوگل پلی را ندارند .

در طی دو ماه گذشته اخبار های بسیاری از تحریم گوگل به گوش رسیده است . خبرهایی که به مزاج کاربران اصلا خوش نمی آید . گوگل اعلام کرده است که هواوی را تحریم خواهد کرد و هیچگونه سرویس دهی به آنها نخواهد داشت از رو به تازگی خبر عرضه گوشی های هواوی میت 30 و میت ایکس بدون نرم افزارهای گوگل پلی منتشر شده است که نگرانی کاربران را به همراه داشته است و گوگل هیچ سرویسی به گوشی های هواوی میت 30 و میت ایکس نخواهد داشت که این بسیار نگران کننده است .

بر اساس خبری که از سوی The Nikkei Asian Review منتشر شده است ، گوشی های آینده هواوی یعنی میت 30 ، میت 30 پرو و میت ایکس از هیچکدام از برنامه های گوگل پلی پشتیبانی نخواهند کرد . مضمون این پیام این را می رساند که از بعد روی این سه مدل نباید منتظر برنامه گوگل بلی استور ، جیمیل ، یوتیوب ، مرورگر از پیش نصب شده گوگل کروم ، گوگل مپ و بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر باشیم . شاید بزرگترین مشکلی که برای کاربران پیش می آید نبود گوگل پلی باشد ، چرا که راه ارتباطی بین بسیاری از برنامه های دیگر میباشد . همچنین نبود سرویس گوگل پلی نیز بسیاری از مشکلات را بوجود خواهد آورد چرا که بسیاری از برنامه ها وابسته به سرویس گوگل پلی هستند و بدون اتصال به آن قادر به خدمات رسانی نخواهند بود . البته این را هم بگیم که گوشی های میت 30 ، میت 30 پرو و میت ایکس از نسخه متن باز ( Open Source ) نسخه اندروید استفاده خواهند کرد که کاربران بتوانند ویژگی های بسیاری را به آنها اضافه کنند .

حتما بخوانید   عمر باتری آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس + جزئیات

 

علت این کار ممنوعیت دولت آمریکا برای همکاری گوگل با هواوی میباشد که تحلیلگران بر این باورند که اگر این اتفاق بیافتد ضربه بسیار بزرگی به تجارت هواوی خواهد زد .

 

اگر این اتفاق بیافتد شما میت 30 و میت ایکس می خرید ؟؟؟؟؟

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها