عرضه هواوی میت 30 و میت ایکس بدون نرم افزار های گوگل پلی

عرضه هواوی میت 30 و میت ایکس بدون نرم افزار های گوگل پلی

خبر عرضه هواوی میت 30 و میت ایکس بدون نرم افزارهای گوگل پلی می تواند یک امر نگران کننده برای کاربران باشد چرا که قرار است بدون نرم افزار های گوگل پلی عرضه شوند . این کار باعث می شود بسیاری از قابلیت ها از گوشی ها حذف شوند . در ادامه با رایا استور مگ همراه باشید .

عرضه گوشی هواوی میت 30 و میت ایکس بدون نرم افزار های گوگل پلی

گوشی های هواوی میت 30 و میت ایکس به دلیل اینکه از سمت آمریکا تحریم هستند ، اجازه دسترسی و استفاده از کتابخانه بزرگ گوگل پلی را ندارند .

در طی دو ماه گذشته اخبار های بسیاری از تحریم گوگل به گوش رسیده است . خبرهایی که به مزاج کاربران اصلا خوش نمی آید . گوگل اعلام کرده است که هواوی را تحریم خواهد کرد و هیچگونه سرویس دهی به آنها نخواهد داشت از رو به تازگی خبر عرضه گوشی های هواوی میت 30 و میت ایکس بدون نرم افزارهای گوگل پلی منتشر شده است که نگرانی کاربران را به همراه داشته است و گوگل هیچ سرویسی به گوشی های هواوی میت 30 و میت ایکس نخواهد داشت که این بسیار نگران کننده است .

بر اساس خبری که از سوی The Nikkei Asian Review منتشر شده است ، گوشی های آینده هواوی یعنی میت 30 ، میت 30 پرو و میت ایکس از هیچکدام از برنامه های گوگل پلی پشتیبانی نخواهند کرد . مضمون این پیام این را می رساند که از بعد روی این سه مدل نباید منتظر برنامه گوگل بلی استور ، جیمیل ، یوتیوب ، مرورگر از پیش نصب شده گوگل کروم ، گوگل مپ و بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر باشیم . شاید بزرگترین مشکلی که برای کاربران پیش می آید نبود گوگل پلی باشد ، چرا که راه ارتباطی بین بسیاری از برنامه های دیگر میباشد . همچنین نبود سرویس گوگل پلی نیز بسیاری از مشکلات را بوجود خواهد آورد چرا که بسیاری از برنامه ها وابسته به سرویس گوگل پلی هستند و بدون اتصال به آن قادر به خدمات رسانی نخواهند بود . البته این را هم بگیم که گوشی های میت 30 ، میت 30 پرو و میت ایکس از نسخه متن باز ( Open Source ) نسخه اندروید استفاده خواهند کرد که کاربران بتوانند ویژگی های بسیاری را به آنها اضافه کنند .

 

علت این کار ممنوعیت دولت آمریکا برای همکاری گوگل با هواوی میباشد که تحلیلگران بر این باورند که اگر این اتفاق بیافتد ضربه بسیار بزرگی به تجارت هواوی خواهد زد .

 

اگر این اتفاق بیافتد شما میت 30 و میت ایکس می خرید ؟؟؟؟؟

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها