طبیعتا هر فروشنده ای در برابر مشتری خود وظایفی دارد که بایستی حتما آن وظایف را انجام دهد . این موضوع در مورد فروشگاه آنلاین رایااستور نیز صدق می کند و رایا استور در قبال مشتری های خود دارای وظایفی میباشد که بایستی حتما به آن وظایف عمل کند .

کیفیت محصول

همواره از مهمترین دغدغه های تمامی کارمندان رایااستور ، ارائه با کیفیت ترین محصولات به مشتری ها میباشد . هدف اصلی رایااستور تحویل محصول با بالاترین کیفیت به مشتری میباشد و این جزء اصلی ترین وظایف فروشگاه میباشد .

گارانتی محصول

شاید به جرأت بتوان گفت که مهمترین گزینه برای مشتری ، گارانتی محصول میباشد . برای کاربران بسیار اهمیت دارد که محصول خریداری شده دارای گارانتی باشد تا بتوانند در صورت بروز هرگونه مشکلی از خدمات پس از فروش آن محصول استفاده کنند . از این رو یکی از مهمترین وظایف رایااستور ، ارائه گارانتی به مشتریان میباشد . برای همین منظور برای تمامی باتری ها 120 روز گارانتی تعویض و 48 ساعت گارانتی بازگشت وجه در نظر گرفته ایم تا در صورت بروز هر گونه مشکلی ، مشتری بتواند از خدمات رایااستور بهره مند شود .

صداقت

ما در رایااستور داشتن صداقت با مشتری را ، وظیمه خود میدانیم . همواره در رایااستور سعی کرده ایم با مشتریان خود صادق باشیم .

پاسخگویی به سوالات

وظیفه اصلی تیم پشتیبانی رایااستور ، پاسخگویی به تمامی سوالات ، پیشنهادات و انتقادات تمامی مشتریان در کمترین زمان ممکن میباشد .