رونمایی از آیفون 11 در YouTube برای نخستین بار

رونمایی از آیفون 11 و مشخصات آیفون 11

رونمایی از آیفون 11 در YouTube برای نخستین بار

کمپانی بزرگ اپل قصد دارد تا در تاریخ 19 شهریور ماه از گوشی های 2019 خود رونمایی کند . برای همین در یک حرکت بی سابقه قرار است تا مراسم رونمایی از آیفون 11 از یوتیوب پخش شود . برای اطلاع از شرایط کامل این مراسم و همچنین از مشخصات آیفون 11 با رایا استور مگ همراه باشید .

 

مراسم رونمایی و معرفی آیفون 11

رونمایی از آیفون 11 و مشخصات آیفون 11

برای اینکه کاربران بتوانند مراسم های مربوط به اپل را مشاهده کنند بایستی حتما از محصولات اپل ، مرورگر سافاری و یا مرورگر اج استفاده کنند . اما در سال جاری میلادی ، اپل در حرکتی غیر منتظره اعلام کرده است که قصد دارد تا مراسم رونمایی از آیفون 11 رو بصورت مستقیم از YouTube پخش کند . این یعنی اینکه تمامی کاربرانی هم که از گوشی های اپل استفاده نمی کنند نیز می توانند این مراسم را ببینند .

 

اپل اعلام کرده است که در تاریخ 19 شهریور ماه سال 98 قصد دارد تا از آیفون 11 رونمایی کند . به نظر می رسد در این مراسم شاهد معرفی سه گوشی هوشمند این کمپانی هستیم . گوشی های آیفون 11 ، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس .

گوشی آیفون 11 بعنوان جایگزین برای گوشی آیفون XR معرفی خواهد شد ، همچنین گوشی های سری پرو آیفون نیز بهنوان جایگزین برای گوشی های سری XS معرفی خواهند شد .

 

مشخصات آیفون 11

رونمایی از آیفون 11 و مشخصات آیفون 11

بر اساس گفته ها به احتمال بسیار زیاد گوشی آیفون 11 به نمایشگری از نوع LCD و دوربین اصلی سه گانه در پشت مجهز خواهد شد . گوشی های آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس نیز به ترتیب نمایشگر هایی 5.8 و 6.5 اینچی از نوع OLED خواهند داشت و روی پنل پشتی آنها دوربین سه گانه قرار خواهد گرفت . به احتکال زیاد دوربین اصلی آیفون 11 ، 12 مگاپیکسل باشد . هنوز تا به الان هیچ عملکردی برای سنسور سوم معرفی نشده است و از آن بی اطلاع هستیم . قلب تپنده این سه آیفون را چیپست اپل A13 بایونیک تامین می کند . همچنین به نظر می رسد که سیستم عامل در نظر گرفته شده برای این سه دستگاه ، IOS 13 باشد .

همچنین در مراسم معرفی که چند روز آینده برگزار می شود ، به غیر از سه گوشی آیفون ، از اپل واچ های سری 5 نیز رونمایی خواهد شد که این احتمال را می رود این ساعت های هوشمند بتوانند کاربران را ردیابی کنند . طراحی این اپل واچ به احتمال زیاد ، شبیه به اپل واچ های سری 4 میباشد .  شایعات به احتمال رونمایی از مک بوک پرو 16 اینچی و آیپدهای جدید نیز اشاره می کنند.

 

آیا شما هم مراسم رونمایی رو زنده نگاه می کنید ؟

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها