نحوه شارژ اولیه گوشی شیائومی

نحوه شارژ اولیه گوشی شیائومی

نحوه شارژ اولیه گوشی شیائومی

نحوه شارژ اولیه گوشی شیائومی: یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام خرید گوشی شیائومی و تمامی گوشی های هوشمند، مورد توجه قرار می گیرد سلامت و باتری گوشی شیائومی است. در این مقاله از سایت رایااستور می خواهیم درمورد مهم ترین دلایلی که منجر به خالی شدن شارژ گوشی شیائومی می شود و همچنین طریقه صحیح شارژ باتری شیائومی برای اولین بار و مدت زمان آن توضیح دهیم.

بهترین روش شارژ اولیه باتری شیائومی، همان طور که می دانید باتری ها دارای ظرفیت های متفاوتی هستند. تمام گوشی ها برای بار اول مقدار معینی شارژ دارند که شما می توانید با استفاده از آن شاهد عملکرد صحیح باتری و گوشی باشید. معمولا ظرفیت و قدرت باطری در همان اوایل به شدت بالاست و همین موضوع می تواند کاربر را راضی نگه دارد.

قبل از اینکه بخواهیم درمورد بهترین روش صحیح شارژ موبایل شیائومی برای اولین بار برای شما کاربران گوشی شیائومی توضیح دهیم، بهتر است مواردی را بیان کنیم که باعث کاهش شارژ باتری گوشی می شود. شما می توانید با در نظر گرفتن این موارد و همچنین رعایت نکاتی، از زود خالی شدن باتری گوشی خود جلوگیری کنید.

دلایل زود خالی شدن شارژ گوشی شیائومی

شما وقتی مجبور می شوید تا گوشی خود را به شارژ بزنید که باتری آن خالی شده باشد در غیر این صورت طبیعتا اقدام به شارژ نخواهید کرد. دلایل زیادی وجود دارد برای اینکه گوشی پس از مدتی شارژ اولیه خود را از دست بدهد. از جمله این علائم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • استفاده از تصاویر متحرک
 • فعال بودن موقعیت مکانی و دیتا
 • نصب ویجت ها روی گوشی
 • فعال بودن برنامه های غیرضروری
 • استفاده از گوشی در مکان هایی که آنتن دهی ضعیفی دارد
 • قرار دادن گوشی در محیط های خیلی سرد
 • خراب بودن باتری

شما با در نظر گرفتن هر یک از این موارد و انجام راه هایی برای جلوگیری از آن می توانید عمر و سلامت باطری خود را تامین کنید. اگر با هیچ یک از این موارد به نتیجه نرسیدید، بهترین گزینه برای شما، خرید باتری شیائومی از رایااستور با مناسب ترین قیمت به همراه گارانتی می باشد.

حتما بخوانید   شارژ اولیه گوشی چند ساعت است ؟ - آیا شارژ اولیه لازم است ؟

اولین شارژ گوشی چند ساعت است؟

روش صحیح شارژ باتری گوشی شیائومی

روش صحیح شارژ باتری موبایل شیائومی

زمان شارژ اولیه گوشی شیائومی: همان طور که گفتیم، گوشی ها دارای ظرفیت های متنوعی هستند و هر گوشی با توجه به کارکردی که دارد می تواند ظرفیت خودش را کاهش دهد. هرچه قدر از گوشی بیشتر استفاده کنید، طبیعتا به مرور زمان قدرت باتری کمتر خواهد شد و دیگر سلامت قبل خود را نخواهد داشت. گاهی اوقات ممکن است گوشی شما مدت زمان طولانی به برق متصل باشد اما شارژ نشود. این یکی از دغدغه هایی است که با کاربران گوشی های هوشمند همراه است که در ادامه بیشتر درمورد آن توضیح خواهیم داد.

میزان شارژ اولیه باطری شیائومی و مدت زمان شارژ جزء مواردی است که شما می توانید با در نظر گرفتن آن ها به راحتی سلامت باطری گوشی خود را تضمین کنید.مهم ترین مورد برای کاربر گوشی هوشمند، سلامت باتری است. اگر شما بتوانید به بهترین شکل گوشی خود را به شارژ منصل کنید و نکاتی را رعایت کنید، قطعا بازدهی بهتری از گوشی خود خواهید داشت. از جمله مواردی که منجر به شارژ نشدن گوشی شیائومی می شود به شرح زیر است:

 • خراب بودن باطری
 • خراب بودن کابل
 • خراب بودن آداپتور
 • وجود گرد و غبار در پورت

با بررسی کردن هر یک از این موارد می توانید به سریع شارژ شدن گوشی خود کمک کنید. در ادامه درمورد نحوه شارژ اولیه موبایل شیائومی و شارز اولیه آن و همچنین مدت زمانی که باید به شارژ باشد برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

شارژ گوشی شیائومی برای اولین بار

گوشی شیائومی نیاز به شارژ اولیه دارد؟

گوشی شیائومی نیاز به شارژ اولیه دارد؟

گوشی شیائومی نیاز به شارژ اولیه دارد؟ زمانی که شما برای اولین بار گوشی شیائومی و هر گوشی دیگری را خریداری می کنید، حدودا 50 درصد شارز اولیه دارد. خیلی از افراد فکر می کنند باید زمانی که گوشی را خریداری کردند همان اول به مدت چند ساعت گوشی را به شارژ بزنند. این کار تا حدودی اشتباه به نظر می رسد و منطقی نیست.

حتما بخوانید   چرا باتری گوشی موبایل باد می کند ؟

وقتی از شما می خواهند که برای چند ساعت گوشی خود را به شارژ متصل کنید فقط برای این است که از سلامت باتری مطلع شوید که طبیعتا باتری ها در همان ابتدا سلامت 100 درصد را دارند، مگر اینکه تقلبی یا دست دو باشند. تمام گوشی ها، نه تنها گوشی های شیائومی در ابتدا دارای شارژ هستند پس نیازی نیست که شما آن را مجدد به برق متصل کنید تا 100 درصد شود.

اجازه دهید که باتری خالی شود و به 10 درصد نرسیده آن را به شارژ متصل کنید. این روزها به دلیل اینکه باتری های لیتیوم یونی و پلیمری وارد بازار شده اند، حساسیت بیشتری به نسبت باتری های سری قبل خود دارند. این باتری ها می توانند مدت زمان زیادی شارژ را نگه دارند پس نیازی به شارژ برای اولین بار نخواهد بود.

اگر بتوانید صحیح ترین روش را برای شارژ اولیه باتری گوشی خود انتخاب کنید، می توانید مدت زمان بیشتری را از گوشی خود استفاده کنید. یکی از این موارد این است که هنگامی که گوشی شما به شارژ است نگران نباشید تا 100 درصد شد، سریع آن را از برق خارج کنید، چرا که گوشی های هوشمند این قابلیت را دارند که به محض تکمیل شدن، متوقف شوند و ادامه به شارژ دهی نکنند.

اولین شارژ گوشی شیائومی

فروشگاه باتری موبایل رایا استور، تلاش کرد که در این مقاله در مورد طریقه صحیح شارژ اولیه گوشی جدید شیائومی به صورت کامل توضیح دهیم. سعی کنید هنگامی که موبایل شیائومی را خریداری می کنید، تنها از شارژ مخصوص آن برای شارژ کردن باتری استفاده کنید، چرا که استفاده از شارژ های تقلبی می تواند از عمر باتری شما کم کند. اجازه ندهید گوشی شما کامل شارژ شود سعی کنید به 80 درصد که رسید آن را از برق خارج کنید. همچنین تا 1 درصد از گوشی خود استفاده نکنید. این موارد بهترین و مطمئن ترین روش هایی است که می تواند تضمین کننده سلامت و عمر باطری شما باشد.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها