درباره رایااستور

فروشگاه آنلاین رایااستور یک راه سریع و یک فروشگاه جامع برای خرید انواع باتری موبایل ، تبلت ، اپل واچ و … میباشد . رایااستور فروشگاهی به بزرگی ایران میباشد که هر مدل باتری را به سادگی می توان در آن یافت کرد . رایااستور تمام هدف خود را روی مشتری مداری گذاشته است و تمام تلاش خود را می کند که مشتری بتواند با بهترین خرید از سایت خارج شود . مهمترین دارایی فروشگاه آنلاین رایااستور ، شما مشتریان و کاربران گرامی میباشید و رایااستور سعی در خوشنود نگه داشتن شما عزیزان دارد . لذا همیشه سعی کرده است تا بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه دهد .

در فروشگاه آنلاین رایااستور به دلیل تنوع بسیار زیاد محصولات شما می توانید هر باتری را برای هر برند و مدل گوشی که لازم دارید با بهترین قیمت ، بهترین کیفیت و بهترین خدمات خرید کنید . رایااستور برای اینکه بتواند بهترین محصول را به مشتری خود تحویل دهد ، با کیفیت ترین محصولات را با حذف واسطه با بهترین قیمت به مشتریان خود تحویل می دهد .

فروشگاه آنلاین رایااستور مورد تایید وزارت صنعت ، معدن و تجارت میباشد که توانسته است مجوز اینماد را از این وزارت خانه دریافت کند ، همچنین مورد تایید سازمان رسانه های دیجیتال نیز میباشد و مفتخر به کسب نشان ملی رسانه های دیجیتال از این سازمان شده است .

مهمترین شاخصه رایااستور ، قیمت رقابتی محصولات در برابر کیفیت کاملا اورجینال کالا میباشد . ما در فروشگاه آنلاین رایااستور سعی کرده ایم قیمت واقعی محصول را به مشتری اعلام کنیم و برای این کار واسطه را حذف کرده ایم . در کنار قیمت مناسبی که برای محصولات در نظر گرفته ایم ، خدمات پس از فروش فوق العاده ای نیز در نظر گرفته ایم تا کاربران بتوانند با خیالی آسوده از محصولات رایااستور استفاده کنند .

 

آدرس : بروجرد – خیابان شهدا – مجتمع تجاری کوثر – طبقه اول – پلاک 36

تلفن : 06642609755