تبلیغات در رایااستور

رایااستور، روزانه میزبان بیشتر از 250 هزار بازدیدکننده میباشد که به‌دنبال جواب سوالات خود هستند. از این رو بستری بسیار مناسب برای معرفی کسب و کار شما میباشد. رایااستور یکی از پربازدیدترین وب سایت‌های حوزه تکنولوژی میباشد که روزانه بازدیدکننده‌های بسیاری را میزبانی می‌کند. رایااستور منبع نقد و بررسی، راهنمای خرید، جعبه گشایی، لیست قیمت و… میباشد. شما در رایااستور به روش‌های متفاوتی می‌توانید نسبت به‌معرفی کسب و کار خود اقدام کنید.

ریپورتاژآگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های رایااستور در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب رایااستور معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر) با شماره‌ تلفن‌ 09226097518 تماس بگیرید.

شرایط ریپورتاژآگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات رایااستور در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از رایااستور را خواهید داشت. رایااستور مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و رایااستور تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم رایااستور نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از 4 تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت.

بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی رایااستور در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در رایااستور از طریق تلفن‌ 09226097518 با ما در ارتباط باشید.