زمان مرحله جدید پیش‌فروش سایپا اعلام شد + شرایط

دور جدید پیش فروش 4 محصول شرکت سایپا از روز پنجشنبه هفته جاری آغاز خواهد شد.

به گزارش رایااستور، زمان مرحله جدید پیش فروش سایپا اعلام شد.

پيرو بخشنامه شماره 448650 با توجه به درخواست برخی از متقاضیان محترم خرید خودرو مبنی بر مشارکت در طرح پیش فروش محصولات به استحضار می‌رساند، امکان افتتاح حساب وکالتی و واریز موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخشنامه مذکور تا ساعت 13 روز چهارشنبه مورخ 1401/11/19 برای متقاضیان تمديد میگردد.

متقاضیان محترم از ساعت 9 صبح روز پنج شنبه مورخ 1401/11/20 در صورتی که مطابق فرآیند اعلام شده دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخشنامه جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق محدودیت‌های این بخشنامه باشند، میتوانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا، پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکميل ظرفيت اقدام نمایند.

پیش فروش سایپا
پیش فروش سایپا

شرایط ثبت‌نام طرح پیش فروش سایپا

براساس بخشنامه جدید سایپا، متقاضيان می‌توانند از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه، 13 بهمن 1401، در این طرح ثبت‌نام کنند. کسانی شرایط ثبت‌نام در طرح پیش فروش سایپا را دارند که دارای حساب وکالتی و موجودی به ميزان 120 میلیون تومان جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرايط ثبت نام مطابق محدوديت‌های اين بخشنامه باشند.

در این مرحله از طرح پیش فروش سایپا؛ ساینا s، کوییک مدل GX، کوییک R اتوماتیک و کوییک R مدلGX عرضه می‌شود. بر اساس جدول بالا، قیمت خودرو در این طرح مطابق با قیمت روز خودرو حساب حساب می‌شود.

متقاضیان شرکت در طرح پیش فروش سایپا می‌توانند با ورود به سايت فروش گروه خودروسازی سايپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دريافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سايت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمايند.

متقاضيانی امکان ثبت نام در طرح پیش فروش سایپا برای دهه فجر را دارند که تا ساعت 13 روز چهارشنبه مورخ 1401/11/19 تمام فرايندهای اعلام‌شده را تکميل کنند.

لازم به ذکر است کليه مفاد و شرايط در بخشنامه مذکور به قوت خود باقی است.

بیشتر بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید