قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی | تداوم روند کاهش قیمت در بازار خودرو

تقریبا اکثر خودروها امروز با کاهش قیمت همراه بودند و شیب نزولی قیمت خودرو در بازار نسبت به دو روز گذشته نسبتا تند شده است.

به گزارش رایااستور، قیمت خودرو خارجی و مونتاژی امروز پنجشنبه 18 خرداد با توجه به لیست قیمت‌ سایت کارنامه، تقریبا اکثر محصولات بازار، با تغییراتی نسبت به روز گذشته همراه بوده است.

امروز نسبت به روزهای گذشته که قیمت‌ها در برابر تغییر، مقاومت می‌کردند، کاهش بیشتری داشتند. چراکه اکثر محصولات بازار، روند نزولی داشته و برخی دیگر هم کاهش قیمتی زیادی را تجربه کردند.

اما نکته مهم این است که خریداری در بازار پیدا نمی‌شود و به‌همین دلیل، قیمت‌ها روزبه‌روز کاهش می‌یابد.

در بازار خودروهای خارجی و مونتاژی، روند بازار خودروهای داخلی تکرار شد. با این تفاوت که شیب کاهش قیمت خودرو در این بازار، به‌نسبت بیشتر بود.

ام‌وی‌ام X22 PRO، کراس‌اوور کامپکت مدیران خودرو، پس از چند روز مقاومت در کانال ۹۹۰ میلیونی، ۱۰ میلیون تومان دیگر عقب‌نشینی کرده و با نرخ ۹۸۰ میلیون تومان معامله شد. بسترن B30 رکورددار کاهش قیمت در کل بازار بود. این سدان چینی با ۱۰۰ میلیون تومان کاهش تنها در یک روز، توانست به کانال یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان سقوط کند.

ریسپکت پرایم بهمن موتور نیز در رتبه دوم، توانست با ۵۰ میلیون تومان کاهش نسبت به روز قبل، بیشترین کاهش پس از بسترن را نصیب خود کند. به این ترتیب این سدان چینی در بازار به قیمت یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان معامله شد.

کراس‌اوور فردا T5 با مدل ۱۴۰۱، که روز گذشته کاهش ۸۰ میلیونی را تجربه کرده بود، امروز توان کاهش قیمت بیشتر را نداشت. بنابراین با همان نرخ روز گذشته، یعنی یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان معامله شد.

لیست قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی:

قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی
قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی
منبع tejaratnews
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید