شرایط عرضه لاماری ایما در بورس کالا + جزئیات و جدول قیمت

بر اساس جدیدترین اطلاعیه عرضه بورس، سه شنبه هفته آینده ۴ بهمن…

بر اساس جدیدترین اطلاعیه عرضه بورس، سه شنبه هفته آینده ۴ بهمن ماه ۵۵۰ دستگاه خودرو لاماری ایما در رنگ‌های سفید و مشکی و خاکستری با قیمت پایه ۹۸۱ میلیون تومان در بورس کالا عرضه می‌شود.

به گزارش رایااستور، بر اساس اطلاعیه عرضه این خودرو درصد پیش پرداخت سفارش خرید ۵۰ درصد بوده و هر کد ملی صرفا مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه در تاریخ عرضه و برای یک دستگاه خودرو است.

صدور سند و شماره‌گذاری خودرو لاماری ایما خریداری شده از بورس کالا به اسم شخص خریدار خواهد بود و خریداران جهت تحویل خودرو باید یکی از نمایندگی‌های مجاز آرین پارس موتور را انتخاب کنند. خریداران لاماری ایما همچنین ملزم به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی و واریز وجه هزینه‌های جانبی همزمان با تسویه اصل مبلغ از طریق وبسایت سامانه فروش محصولات لاماری به آدرس اینجا هستند.

هزینه‌های جانبی خرید لاماری ایما از بورس کالا شامل ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌ها جمعا به مبلغ ۲۴ میلیون و ۷۲۸ هزار و ۲۲۶ تومان شامل بیمه شخص ثالث، پلاک، مالیات و عوارض شماره‌گذاری و عوارض شهرداری است و کلیه هزینه‌های فوق صرفا باید توسط شخص خریدار و از حساب بانکی شخص خریدار به حساب شرکت آرین پارس موتور از طریق وبسایت و درگاه پرداخت الکترونیک واریز شود.

خودرو لاماری ایما خریداری شده ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ به خریداران تحویل داده می‌شود.

جدول شرایط فروش لاماری ایما در بورس کالا

خودرولاماری ایما
تاریخ عرضه4 بهمن 1401
تاریخ تحویل5 اردیبهشت 1402
تعداد عرضه550 عدد
رنگسفید 200 – مشکی 200 – خاکستری 150
قیمت پایه981.000.000 تومان
پیش پرداخت50 درصد مبلغ پایه
مالیات9 درصد روی قیمت نهایی خودرو
هزینه های جانبی24.730.000 تومان
شرایط عرضه لاماری ایما در بورس کالا + جزئیات و جدول قیمت
شرایط عرضه لاماری ایما در بورس کالا + جزئیات و جدول قیمت

بر اساس قوانین جدید خرید خودرو از بورس کالا، افرادی که از ابتدای سال ۱۳۹۸ از خودروسازان داخلی( چه خصوصی و چه دولتی) محصولی را خریداری کرده اند، نمی توانند در این طرح های فروش شرکت کنند.

بیشتر بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید