شرایط فروش

شرایط فروش کشنده دیما با قیمت علی‌الحساب ویژه اردیبهشت 1403 اعلام شد

در ادامه می‌توانید شرایط فروش کشنده دیما با قیمت غیرقطعی را مشاهده کنید.

در تازه‌ترین طرح فروش، شرایط فروش کشنده دیما با قیمت غیرقطعی برای اردیبهشت‌ماه 1403 اعلام شده است. طبق اعلام شرکت، این طرح فروش از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 27 اردیبهشت‌ماه 1403 آغاز می‌شود و تا پایان ساعت 17 همان روز ادامه خواهد داشت.

شرایط فروش کشنده دیما

براساس جدول منتشرشده از سوی شرکت، کامیون کشنده HT-490 با کولر درجا از روز چهارشنبه با قیمت غیرقطعی به‌فروش می‌رسد. براین‌اساس، متقاضیان این کشنده بایستی در زمان ثبت‌نام مبلغ 3 میلیارد و 100 میلیون‌تومان را بعنوان پیش‌پرداخت به‌حساب شرکت واریز نمایند.

طبق اعلام شرکت، این کامیون در هفته سوم و چهارم مردادماه 1403 تحویل مشتریان خواهد شد. برای این طرح فروش %20 سود مشارکت سالیانه، %17 سود انصراف سالیانه و %20 سالانه+%1 ماهانه بعنوان جریمه تأخیر در نظر گرفته شده است.

گفتنی است که متقاضی قبل از تحویل و همزمان با صدور دعوتنامه باید حساب خود تسویه کند و کل مبلغ را به‌حساب شرکت واریز نماید. قیمت نهایی محصول بصورت به‌روز و در زمان ارسال دعوتنامه محاسبه خواهد شد.

محصولنوع‌فروشپیش‌پرداخت(تومان)تکمیل‌وجهموعدتحویلجریمه‌تأخیرسودانصراف(سالیانه)سودمشارکت(سالیانه)
کشنده‌دیما HT-490 با کولر درجاغیرقطعی با قیمت علی‌الحساب3.100.000.000قبل‌ازتحویل و همزمان‌ با صدور‌ دعوتنامههفته‌سوم‌وچهارم مرداد1403سود‌مشارکت+%1ماهانه17%20%

محمد ترکاشوند

نویسنده و سردبیر رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *