به‌روزرسانیموبایل

قطار آپدیت امنیتی ژوئن 2024 به ایستگاه گلکسی S21 و چند دستگاه دیگر رسید!

سامسونگ به‌تازگی وصله امنیتی ژوئن 2024 را برای برخی از دستگاه خود منتشر کرده است.

سامسونگ در ادامه مسیر انتشار به‌روزرسانی امنیتی ژوئن 2024، اکنون به ایستگاه گلکسی اس21 و چند مدل خاص رسیده است.

گفتنی است که سامسونگ این آپدیت امنیتی را علاوه‌براینکه برای گلکسی اس21 در چند کشور عرضه می‌کند، برای چند نوع گلکسی خاص در ایالات متحده هم عرضه خواهد کرد.

طبق گزارش اندرویداتوریتی، آپدیت امنیتی گلکسی S21 باعنوان نسخه میان‌افزار G99xBXXSBGXEC برای چندین کشور در آسیا از قبیل روسیه، اوکراین، ویتنام، تایلند، اندونزی و.. منتشر می‌شود. علاوه‌براین گفته می‌شود که این آپدیت به‌زودی در منطقه قفقاز اروپا هم آغاز خواهد شد.

سامسونگ نسخه میان‌افزار G99xUSQSBGXF1 را برای نسخه‌های حامل قفل‌شده گلکسی اس21 و نسخه متفاوت سفت‌افزار G99xU1UESBGXF1 را برای واحدهای گلکسی اس21 آنلاک در ایالات متحده منتشر خواهد کرد.

درحالیکه قبلاً بسیاری از مدل‌های فولد و فلیپ سامسونگ آپدیت امنیتی ماه ژوئن را دریافت کرده‌اند، اما گزارش شده که این آپدیت امنیتی به گلکسی زد فولد 3 و زد فلیپ 3 هم در ایالات متحده رسیده است. علاوه‌براین، بعد از دریافت آپدیت ژوئن 2024 توسط مدل‌های قفل‌دار گلکسی S23 FE، حالا نوبت به مدل‌های آنلاک‌شده رسیده تا امنیت خود را ارتقاء دهند.

در خصوص آپدیت امنیتی ژوئن 2024، باید بگوییم که این آپدیت بیش از 50 مشکل امنیتی را اصلاح می‌کند که یکی از آن‌ها اصلاح برخی از دستگاه‌های اندروید 12 و 13 است که بعنوان «بحرانی» فهرست شده‌اند. توصیه می‌کنیم این آپدیت را خیلی سریع نصب کنید.

محمد ترکاشوند

نویسنده و سردبیر رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید