رایااستور مگ

ظرفیت باتری آیفون 8 پلاس

ظرفیت باتری آیفون 8 پلاس

ظرفیت باتری آیفون 8 پلاس: در این مقاله از سایت رایااستور می خواهیم درمورد یکی از مهم ترین نکاتی که درمورد باتری آیفون 8 پلاس به آن توجه می شود برای شما توضیح دهیم. ظرفیت باتری آیفون 8 پلاس، یکی از مهم ترین مواردی است که باید در نظر داشته باشیم. به هر میزان که ظرفیت باطری ایفون 8 پلاس شما بالا تر و بیشتر باشد، مدت زمان بیشتری شارژ در خود ذخیره نگه می دارد.

ظرفیت باتری ایفون 8 پلاس، یعنی میزان حجم ذخیره سازی شارژ باتری موبایل که می تواند در اختیار شما قرار دهد تا شما اطلاعات خود را در آن ذخیره داشته باشید. پس به هر میزان که باتری موبایل شما بتواند میزان شارژ بالایی را در خود ذخیره داشته باشد، به همان اندازه ظرفیت باتری نیز بالا خواهد بود.

ظرفیت و حجم باتری آیفون 8 پلاس چه قدر است؟

همان طور که قبلا به این موضوع اشاره شد، باتری یکی از مهم ترین و اصلی ترین قطعات سخت افزاری است که به عنوان منبع تغذیه می تواند کارایی بسیار زیادی داشته باشد و انرژی مورد نیاز باتری گوشی ایفون شما را تامین می کند. حجم و ظرفیت باتری هر دو یک مفهوم دارند و جزء اصلی ترین موردی است که می توانیم به آن اشاره  داشته باشیم.

با توجه به اینکه باتری ها دارای ظرفیت های مشخص شده ای هستند و پس از مدتی ظرفیت و حجم آن ها کاهش پیدا می کند، شما باید به درست ترین شکل از باتری موبایل اپل 8 پلاس خود استفاده کنید تا عمر و کارایی آن کاهش پیدا نکند. چرا که ظرفیت باطری ایفون 8 پلاس، ارتباط مستقیمی با عمر، کارایی، عملکرد و مدت زمان ذخیره سازی شارژ باتری موبایل شما خواهد داشت.

باتری موبایل ایفون 8 پلاس دارای ظرفیت 2691 میلی آمپر می باشد و می تواند مدت زمان زیادی را برای شما کارایی داشته باشد. حجم و ظرفیت باطری ها معمولا با میلی آمپر بر ساعت سنجیده می شود. مدت زمانی که شما از گوشی خود استفاده می کنید، آهنگ گوش می دهید، فیلم تماشا می کنید، وب گردی می کنید، همه و همه به ظرفیت باتری اپل شما بستگی خواهد داشت.

کارایی و عملکرد باتری آیفون 8 پلاس

کارایی و عملکرد باتری آیفون 8 پلاس

عملکرد باتری ایفون 8 پلاس، به ظرفیت آن بستگی دارد. میزان نیرویی که باتری گوشی شما می تواند در طول روز ذخیره داشته باشد، روی کارایی و کیفیت گوشی شما تاثیرگذار خواهد بود. یکی از مهم ترین دلایلی که منجر به فروش بالای این گوشی شده است، ظرافت و طراحی است که برای این گوشی در نظر گرفته شده است. این موضوع دلیل شده تا فروش این مدل گوشی تا حد زیادی افزایش پیدا کند.

باطری ایفون 8 پلاس، با ظرفیت 2691 میلی آمپری که دارد می تواند به مدت 81 ساعت برای شما دوام داشته باشد و شما می توانید با استفاده از این ظرفیت 17 ساعت مکالمه داشته باشید و به مدت 12 ساعت وب گردی و همچنین برای 15 ساعت به مدت ویدئو به صورت آنلاین تماشا کنید. این موارد جزء مهم ترین مواردی است که می توانیم به آن اشاره کنیم.

روش هایی برای افزایش ظرفیت آیفون 8 پلاس

همان طور که قبلا به این موضوع اشاره شد ظرفیت باتری موبایل تاثیر مستقیمی روی عمر و کارایی باتری گوشی شما خواهد داشت. به هر میزان که ظرفیت باطری گوشی اپل 8 پلاس خود را افزایش دهید، می توانید به عمر و کارایی آن اضافه کنید. بالا بردن عمر باتری موبایل اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل شما می توانید با استفاده از ساده ترین روش ها عمر باتری آیفون 8 پلاس خود را افزایش دهید.

  • برای افزایش عمر باتری موبایل می توانید مدت زمان شارژ شدن باطری گوشی خود را کاهش دهید. همان طور که می دانید باتری ها به صورت لیتیومی هستند و مقاومت زیادی در برابر گرما و حرارت زیادی ندارند. به همین دلیل است که توصیه می شود، مدت زمان شارژ باتری گوشی تا حد زیادی کاهش پیدا کند.
  • به هر میزان که مدت زمان شارژ باتری گوشی شما افزایش پیدا کند، به مرور داغ تر می شود و در نهایت منجر می شود تا باتری موبایل شما خراب شود و در آخر باعث انفجار آن شود. مورد بعدی اینکه در زمان اتصال به شارژ از گوشی خود به هیچ عنوان استفاده نکنید.
  • با توجه به اینکه عمر باتری موبایل با ظرفیت آن رابطه مستقیم دارد، پس به هر میزان که شما عمر آن را افزایش دهید، درواقع ظرفیت باتری اپل 8 پلاس را افزایش خواهید داد. پس توصیه می کنیم برنامه های اضافی گوشی خود را حذف کنید و کارایی باتری موبایل خود را تا حد زیادی کاهش دهید.

در این مقاله درمورد ظرفیت باتری آیفون 8 پلاس برای شما توضیح داده شد. شما می توانید با بررسی این مقاله به ظرفیت باتری ایفون 8 پلاس پی ببرید و از عمر باطری موبایل خود اطمینان حاصل کنید. اگر می خواهید بهترین باتری را با بالاترین ظرفیت برای گوشی خود خریداری کنید، می توانید به فروشگاه اینترنتی رایااستور مراجعه کنید.

 

 

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

3 دیدگاه

  1. یکی از چیزایی که برا خرید باتری 8 پلاس برام مهم بود این بود که ظرفیت خیلی خوبی داره و زمان زیادی میتونه شارژ نگه داره. الان من شاید یه بار شارژ کنم ولی تا دو روز میتونه شارژ نگه داره.

  2. الان اینکه نوشتین حجم باتری آیفون 8 پلاس منظورتون همون مقداری هس که میتونه شارژ رو نگه داره یا اینکه چقدر ظرفیت داره؟

    1. دوست عزیز حجم باتری منظور همون ظرفیت میشه دیگه همون مقداری که میتونه شارژ واسه شما ذخیره داشته باشه.. البته این دیگاه منه حالا مدیر سایتم اگه جواب بده که عالی میشه 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا