گجت

اولین ردیاب موتورولا در راه است؛ موتو تگ توسط FCC تأیید شد!

به‌نظر می‌رسد برای روزهای آینده باید شاهد معرفی اولین ردیاب موتورولا باشیم.

اوایل سال 2024 بود که گوگل شبکه Find My Device را راه‌اندازی کرد و تاکنون چندین برند با برچسب‌های ردیابی وارد شده‌اند. موتورولا هم یکی از شرکت‌هایی است که به‌نظر می‌رسد با یک پرونده نظارتی جدید یک گام به انتشار نزدیک‌تر شده است.

موتو تگ موتورولا امروز توسط FCC فهرست شد؛ در جزئیات این گواهی آمده که موتو تگ از بلوتوث LE و UWB پشتیبانی می‌کند. منظور از UWB این است که در مقایسه با ردیاب‌هایی که فقط از بلوتوث پشتیبانی می‌کنند، می‌توانیم انتظار ردیابی دقیق‌تری را از موتو تگ موتورولا داشته باشیم.

گواهی FCC موتو تگ

طبق گزارش منتشر شده، این ردیاب با شماره‌مدل XT2445-1 و باتری ساعت استاندارد (CR2032) کار می‌کند. این یعنی تأمین منبع باتری‌های جایگزین نباید مشکلی ایجاد کند.

جزئیات موتو تگ در FCC

گواهی FCC تأیید نمی‌کند که آیا این دستگاه از شبکه Find My Device گوگل پشتیبانی می‌کند یا خیر؟ اما غول موتورهای جستجو قبلاً گفته بود که موتورولا یک ردیاب سازگار را در اواخر سال 2024 عرضه خواهد کرد که می‌توانیم تقریباً مطمئن باشیم که موتو تگ همان ردیاب است.

هنوز هیچ اطلاعات رسمی درباره تاریخ عرضه ردیاب وجود ندارد، اما این شرکت قرار است در 5 تیر رویدادی را برگزار کند که انتظار می‌رود از گوشی‌های تاشو ریزر 2024 رونمایی کند؛ بنابراین حدس می‌زنیم که موتو تگ هم در این مراسم معرفی شود.

محمد ترکاشوند

نویسنده و سردبیر رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید