موبایل

وان‌پلاس 13 می‌تواند از نمایشگر خمیده جدیدتری استفاده کند

طبق گزارش‌ها، وان‌پلاس و اوپو از پنل‌های میکرو چهار-خمیده جدید برای پرچمداران بعدی خود استفاده می‌کنند.

زمانیکه وان‌پلاس 12 معرفی شد سروصدای زیادی به‌پا کرد و نظر همه را به‌خود جلب کرد، اما به‌نظر می‌رسد وان‌پلاس 13 آینده می‌تواند تغییرات بزرگتری ایجاد کند و بیشتر در چشم باشد.

اندرویداتوریتی در گزارشی که به‌تازگی منتشرکرده، به توییت یوگش برار در شبکه‌اجتماعی X اشاره کرده و عنوان می‌کند که وان‌پلاس برای مدل جدید خود از نمایشگرهای منحنی و به اصطلاح “Micro Quad-Curved” استفاده می‌کند.

گفته می‌شود منظور از این اصطلاح این است که نمایشگر وان‌پلاس 13 دارای منحنی‌هایی ظریف در هر چهار طرف است. به‌نظر می‌رسد منظور وان‌پلاس نمایشگری منحنی است که علاوه‌بر چپ و راست، از بالا و پایین هم کشیده شده و ظاهری یکپارچه و بدون حاشیه را خلق می‌کند.

چندسال پیش هواوی و اخیراً شیائومی 14 اولترا با نمایشگرهای منحنی مشابه عرضه شدند. چیزی که به‌نظر می‌رسد این است که شرکت‌ها قصد دارند با استفاده از نام‌های پرزرق‌وبرق، دستگاه‌های خود را از یکدیگر متمایز کنند.

درنظر داشته باشید که هنوز زمان زیادی تا عرضه وان‌پلاس 13 داریم و همه اینها حدس‌وگمان هستند؛ اما اگر این شایعه صحت داشته باشد، وان‌پلاس 13 اولین دستگاهی خواهد بود که از این طراحی بصری متمایز در ایالات متحده استفاده می‌کند. یوگش برار در توئیت خود به‌این نکته اشاره می‌کند که احتمالاً برخی از مدل‌های میان‌رده وان‌پلاس هم این نمایشگر را دریافت خواهند کرد. گفته می‌شود احتمالاً وان‌پلاس 13R میان‌رده از نمایشگر منحنی جدید استفاده خواهد کرد.

امیدواریم وان‌پلاس با عرضه مدل جدید وان‌پلاس 13، عملکردهای معمول را ارتقاء دهد و سیستم دوربین را بهبود ببخشد. نظرشما درباره نمایشگر میکرو چهار-منحنی جدید وان‌پلاس چیست؟ لطفاً نظرتان را باما و سایر کاربران درمیان بگذارید.

محمد ترکاشوند

نویسنده و سردبیر رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید