شرایط فروش

جدیدترین شرایط پیش‌فروش شاهین اتوماتیک اعلام شد [خرداد 1403]

در ادامه می‌توانید شرایط پیش‌فروش شاهین اتوماتیک را مشاهده کنید.

در تازه‌ترین اطلاعیه، شرکت خودروسازی سایپا اعلام کرده که متقاضیان و نمایندگی‌هایی که در سال گذشته از طریق سامانه یکپارچه برای خودرو شاهین با گیربکس اتوماتیک ثبت‌نام کرده‌اند و امروز مورخ 17 خردادماه 1403 برای آن‌ها پیامک واریز وجه ارسال می‌شود، می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

شاهین اتوماتیک

شرایط پیش‌فروش شاهین اتومات

این طرح مختص افرادی است که سال گذشته برای شاهین اتوماتیک ثبت‌نام کرده‌اند و اولویت آن‌ها زمستان 1403 اعلام شده است. طبق جدول منتشر شده توسط شرکت، متقاضیان ثبت‌نامی شاهین با گیربکس اتوماتیک، می‌توانند اتومبیل ساینا اس با استاندارد 85 گانه را دریافت کنند.

اگر شماهم جزء افرادی هستید که پیامک دریافت کرده‌اید، لازم است تا مبلغ 170 میلیون‌تومان را بعنوان پیش‌پرداخت به حساب شرکت واریز کنید. سایپا اعلام کرده که قیمت نهایی محصول را در زمان تحویل و بصورت به‌روز محاسبه و اعلام خواهد کرد.

لازم‌به‌ذکر است که زمان تحویل اتومبیل، هفته‌چهارم دی‌ماه الی اسفندماه 1403 اعلام شده است. در ادامه می‌توانید جدول شرایط پیش‌فروش سایپا را مشاهده کنید:

جدول شرایط پیش‌فروش
نوع‌خودرو‌ثبت‌نامینوع‌خودروقابل‌تحویلاولویت‌ثبت‌ناممبلغ‌پیش‌پرداخت(تومان)قیمت‌روززمان‌تحویل
شاهین‌با‌گیربکس‌اتوماتیکسایناSبااستاندارد85گانهزمستان 1403170.000.000قیمت‌روز‌خودرو درزمان‌تحویل‌مندرج در قراردادمشتریاندی‌الی‌اسفند1403(هفته‌چهارم)

محمد ترکاشوند

نویسنده و سردبیر رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید