info@rayastor.ir 021-6652-1075
ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

×

تست سلامت باتری سامسونگ

رایااستور
30 مرداد 1399
7 دقیقه زمان برای مطالعه
روش هایی برای تست باتری سامسونگ

کد تست سلامت باتری سامسونگ: سلامت باتری یک موضوع بسیار مهم در گوشی های هوشمند است. سالم بودن باتری موبایل برای بسیاری از کاربران اندرویدی دارای اهمیت است؛ ولی به جز نگه داشتن شارژ باتری برای استفاده روزانه باید مراقب طول عمر کلی باتری گوشی موبایل خود باشید. باتری ها پس از مدتی فرسوده می شوند و این چیزی است که در جریان کاهش سرعت گوشی های سامسونگ آن را مشاهده کردیم. همان طور که زمان می گذرد باتری گوشی اندرویدی شما نیز دچار اختلال میشود و نمی تواند مانند روز اول خرید باتری موبایل شارژ را ذخیره کند. به این معنی است که هنگامی که باتری شما کاملا شارژ شده باشد، نسبت به روز اول کمتر می توانید از آن استفاده کنید. در این بخش از سایت رایااستور مطالب مفیدی در رابطه با سلامت باتری گوشی سامسونگ در اختیارتان قرار داده ایم.

تست سلامت باتری سامسونگ چگونه است؟

در این مقاله از سایت رایااستور، می خواهیم درمورد علائم خرابی باتری گوشی سامسونگ و روش هایی برای افزایش طول عمر باتری سامسونگ، کد تست باتری سامسونگ، نرم افزار تست باتری سامسونگ، تست سالم بودن باتری سامسونگ و …. برای کاربران گوشی های سامسونگ توضیح دهیم.

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید گوشی، برای کاربران دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد، سلامت باتری و طول عمر باتری است . یک گوشی زمانی می تواند برای شما بهترین عملکرد را داشته باشد که از سلامت کافی برخوردار باشد و بتواند به خوبی نیاز شما را برطرف کند.

این روزها گوشی های سامسونگ مدل: m30s, a50, a71, m31, s8, a5 2017 و …. دارای سلامت باطری تضمین شده و فوق العاده ای هستند که می توانند تا حدود زیادی رضایت کاربر را به همراه داشته باشند. اگر فکر می کنید گوشی شما عملکرد قبل خود را ندارد در این مقاله با رایااستور همراه باشید تا بتوانیم درمورد علائم خرابی باطری برای شما توضیح دهیم و روش ها و کدهایی را برای تست باتری سامسونگ، در اختیارتان قرار دهیم.

علائم خرابی باتری گوشی سامسونگ

علائم خرابی باتری گوشی سامسونگ

با در نظر گرفتن این که گوشی های هوشمند این روزها جزئی از زندگی ما هستند، خرابی آن ها می تواند برای ما غیرقابل تحمل باشد. باید توجه داشته باشیم که باتری ها نیز برای اولین بار دارای طول عمر معینی هستند و یک ظرفیت معین دارند. پس از اینکه شما از آن به صورت مرتب استفاده می کنید می توانید در نهایت باعث کاهش طول عمر و سلامت باتری سامسونگ شوید.

سلامت باتری سامسونگ، زمانی برای شما تعیین شده خواهد بود که بتوانید علائم خراب شدن باتری را تشخیص دهید. در این قسمت به روش هایی برای تشخیص خراب بودن باتری سامسونگ خواهیم پرداخت و در نهایت راهکارها و روش هایی را برای تست باتری سامسونگ در اختیار شما قرار می دهیم.

 • خاموش شدن گوشی بدون دلیل
 • شارژ نشدن گوشی هنگامی که به شارژ می زنیم
 • باد کردن باتری گوشی
 • خاموش ماندن گوشی تا زمانی که به شارز متصل است
 • داغ شدن بیش از اندازه گوشی در صورت عدم استفاده

این موارد از جمله نکاتی است که می تواند، خبر از خرابی باتری گوشی شما دهد که شما برای برطرف کردن آن باید روش هایی را امتحان کنید. اگر گوشی شما هم هر یک از این موارد را داشت، بهتر است برای افزایش طول عمر باتری سامسونگ، روش هایی را از جمله کالیبره کردن باتری گوشی سامسونگ، انجام دهید.

شما می توانید با انجام راهکارها و روش هایی، به راحتی سلامت باطری گوشی خود را افزایش دهید. یکی از مهم ترین آن ها عدم استفاده بیش از اندازه از گوشی می باشد. البته توجه داشته باشید که استفاده از گوشی موبایل در مکان های گرم و یا خیلی سرد می تواند از عمر باتری سامسونگ شما کم کند. شما می توانید با مراجعه به مقاله “دلایل زود خالی کردن باتری گوشی سامسونگ” اطلاعات کافی را در خصوص افزایش و سلامت باتری گوشی سامسونگ به دست آورید.

روش تست باتری گوشی سامسونگ

روش تست باتری گوشی سامسونگ

تست سلامت باتری سامسونگ، روش های و راه های زیادی دارد که در این قسمت از مقاله رایااستور می خواهیم درمورد آن برای شما کاربران گوشی های سامسونگ، توضیح دهیم. تست باتری سامسونگ، با استفاده از کد تست، نرم افزار، برنامه ها، کد های مخفی و… می تواند روش های برای این کار باشد.

کد تست سلامت باتری گوشی سامسونگ

نحوه تست باتری سامسونگ، یکی از روش ها می توانیم به استفاده از کد مخفی و رمز تست باتری گوشی سامسونگ اشاره کنیم. با این کار می توانیم به سلامت باطری گوشی خود پی ببریم. تمام گوشی های سامسونگ و گوشی های هوشمند برای اینکه بتوانند سلامت خود را به کاربر نشان دهند، از یک کد مخصوص پیروی می کنند که به آن کد تست و رمز گفته می شود.

شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند، هر کدام برای گوشی های خود کدهایی را در نظر گرفته اند که شما می توانید برای به دست آوردن سلامت باتری گوشی سامسونگ خود، این کد را در گوشی خود وارد کنید و باتری سامسونگ خود را تست کنید. شما می توانید ب استفاده از کد تست، *#0*# به تنظیمات گوشی خود دسترسی داشته باشید.

با وارد کردن این رمز شما می توانید، اطلاعاتی را در خصوص صدا، ویبره گوشی، نور صفحه، دوربین، سنسور ها و… به دست آورید. پس استفاده از کد مخفی یکی از روش های تست باتری سامسونگ می باشد. در کنار این کد، شما می توانید از کدهای مخفی دیگری همچنین *#0228# نیز برای تست سالم بودن باطری سامسونگ استفاده کنید.

برنامه های تست سلامت باتری سامسونگ

برنامه های تست سلامت باتری سامسونگ

یکی دیگر از روش هایی که می تواند به شما کمک کند تا بتوانید، از سلامت و سالم بودن باطری گوشی سامسونگ خود مطمئن شوید، استفاده از برنامه و نرم افزارهای متفاوت می باشد. شما می توانید با نصب این نرم افزارها روی گوشی خودتان با ساده ترین روش، سلامت باطری را تست کنید.

نرم افزار تست باتری سامسونگ:

 • AccuBattrery
 • GSam Monitor
 • Clean Master

نرم افزارهایی که نام برده شد در نحوه تست سلامت باتری گوشی شما نقش خواهند داشت. شما می توانید با نصب هر یک از این نرم فزارها به سالم بودن و طول عمر باتری گوشی سامسونگ خود پی ببرید.

شما می توانید با استفاده از نرم افزار AccuBattrery از سالم بودن باطری خود مطمئن شوید در نهایت می توانید با تنظیماتی که در اختیار شما قرار داده می شود، گوشی خود را تست کنید. یکی از مهم ترین مسائلی که این برنامه به آن می پردازد، شارژ گوشی تا 80 درصد می باشد که این مورد می تواند عمر باتری شما را افزایش دهد.به همین دلیل سعی نکنید باتری خود را کامل کامل کنید.

برنامه Accubattery برای تست سلامت باتری موبایل

برنامه Accubattery برای تست سلامت باتری موبایل

 • شما می توانید از این اپلیکیشن بسیار مفید و کاربردی برای مدیریت باتری موبایل خود استفاده کنید. درموارد زیر چند نمونه از امکانات این برنامه را برایتان شرح می دهیم.
 • سیستم شناسایی کابل مناسب شارژ
 • استفاده از تم های تیره برای ذخیره شارژ
 • اطلاع از میزان استفاده هر برنامه
 • نمایش فرصت باقی مانده

برنامه GSam Monitor به شما کمک می کند تا بتوانید با وارد شدن به بخش تنظیمات، اطلاعاتی در خصوص میزان مصرف شارژ، میزان مصرف برق، چه برنامه هایی از شارژ شما بیشتر استفاده می کنند در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید با استفاده از این اپلیکیشن به این پی ببرید که کدام برنامه در گوشی شما بیشتری شارژ را مصرف می کند.

نرم افزار Clean Master، اطلاعات کاملی در خصوص تست باتری در اختیار شما قرار می دهد. این نرم افزار هم می تواند برنامه های مخرب گوشی را به شما نمایش دهد و شما را از وجود نرم افزارهایی که به سلامت باتری آسیب می رساند مطلع سازد. شما می توانید با استفاده از این برنامه به علائمی درمورد خالی شدن باتری سامسونگ و راهکارهایی برای افزایش طول عمر باطری نیز پی ببرید.

خرید باتری سالم گوشی سامسونگ

باطری گوشی و سلامت آن، اهمیت بالایی در کارکرد این دستگاه الکترونیکی دارد. کاربران گوشی های سامسونگ باید به طور مدام وضعیت باتری موبایل خود را مورد بررسی قرار دهند تا در صورت بروز مشکل، امکان برطرف کردن آن وجود داشته باشد. اگر زمانی باتری موبایل سامسونگ شما دچار مشکل و یا خرابی شد، جای هیچ نگرانی نیست شما می توانید به راحتی وارد سایت رایااستور شوید و خرید باتری سامسونگ خود را انجام دهید.

10 پاسخ به “تست سلامت باتری سامسونگ”

 1. sama گفت:

  سلام روزبخیر
  میخاستم بدونم برای تست باتری با استفاده از کد مخفی و رمز باید یک رمز برای هر مدل گوشی وارد کنیم و یا اینکه برای هر گوشی کد مخصوص به خودش رو داره؟

  • محمد ترکاشوند گفت:

   باسلام
   بله برای هر گوشی شما باید از کد تست مخصوص استفاده کنید.

 2. سینا گفت:

  سلام روزتون بخیر
  من گوشیم خیلی وقته که شارژ تموم می کنه و ایفونه نمیدونم دلیلش چیه یه چندباری هم کالیبره کردم خودم اما بازم شارژ خالی می کنه . وقتی به شارژ هست فقط می تونم باهاش کار کنم به محض اینکه از شارژ درمیارم بعد از یک ساعت خاموش می شه . میشه راهنمایی کنید. باید باتری جدید بخرم یعنی؟؟؟

 3. مسعود گفت:

  من با گوشی بازی که میکنم یا از دوربین استفاده می کنم تا دو سه دقیقه دمای گوشیم تا 40 41 اینا می‌ره … از هات اسپات گوشی هم استفاده می‌کنم تا ۴۳ هم رفته آیا طبیعیه ؟ . . . تقریبا باطری گوشی هم ده یازده ساعت شارژ نگه میداره . . . گوشیم redminote 8 هست.

  • محمد ترکاشوند گفت:

   باسلام
   بله خب طبیعیه که گوشی شما داغ کنه ولی توجه داشته باشید که دمای گوشی بیشتر از 42 نباشه چون به باتری آسیب وارد میکنه. زمانی که دارید از اینترنت گوشی استفاده میکنیدو بازی هم می کنید طبیعیه که گوشی شما داغ کنه چون داره از نیروی باتری استفاده می کنه.

 4. سارا سهیلی گفت:

  من واسه تست سلامت باتریم از برنامه Clean Master استفاده کردم خیلی خوب بود تمام اطلاعات گوشی رو بهتون نشون میده و حتی مشخص میکنه که چی باعث کاهش شارژ باتری گوشیتون میشه این خیلی خوبه بعد شما میتونید اون مشکل رو کاملا حل کنید.

 5. kiyan گفت:

  برنامه GSam Monitor خیلی خوبه من همیشه واسه تست سلامت باتری گوشیم ازش استفاده میکنم. دقیقا بهت نشون میده که چرا باتری گوشیت خالی شده و دلایل خالی شدن باتری گوشی رو بهت میگه. از همه مهم تر اینکه واسه افزایش طول عمر باتری هم راهکارهایی رو بهت پیشنهاد میکنه. من که خیلی ازش راضی بودم.

 6. اریا گفت:

  برای تست سلامت باتری سامسونگ، می توانیم از نرم افزار app consol هم استفاده کنیم یا این برنامه فقط واسه ایفون استفاده میشه ؟
  وقتی باتری گوشی رو با برنامه های تست میخاییم سلامتش رو بسنجیم، چه اطلاعاتی رو در اختیارمون قرار میده و اینکه اگر گوشی مشکلی داشته باشه مشخص میکنه که مشکل گوشی و باتری از کجاست ؟

 7. مجتبی گفت:

  من سلامت باتری گوشیم رو تست کردم همه چی اوکی بود. الان جدیدا بازی کوییز اف کینگز نصب کردم خیلی زود باتری خالی میکنه. میخاستم بددونم واسه نصب این بازیه یا نه؟ و اینکه اگه واسه این بازی باشه باید پاکش کنم تا به حالت قبل برگرده گوشیم؟ راه دیگه ای نیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

خرید باتری هواوی

خرید باتری هواوی

خرید باتری هواوی اگر از عملکرد باتری هواوی گوشی موبایل خود رضایت ندارید، یا به دلیل استفاده نادرست، ...
رایااستور
12 مرداد 1399
تعویض باتری نوکیا

تعویض باتری نوکیا

تعویض باتری نوکیا: در این مقاله از سایت رایااستور می خواهیم در مورد تعویض باتری نوکیا برای ...
رایااستور
28 تیر 1399
باتری شارژکن موبایل

باتری شارژ کن موبایل

باتری شارژ کن موبایل: باتری موبایل به عنوان اصلی ترین جزء سخت افزاری یک موبایل می تواند ...
رایااستور
22 مرداد 1399
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare