آموزشرایااستور مگ

نحوه عکس صفحه گرفتن در آیپد و آیپد پرو

نحوه عکس صفحه گرفتن در آیپد و آیپد پرو : در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه از صفحه تبلت آیپد و آیپد پرو اپل خود اسکرین شات بگیرید . برای این منظور تا انتهای مقاله نحوه اسکرین شات گرفتن در آیپد و آیپد پرو با تیم رایااستور همراه باشید .

با توجه به وابستگی ما به گوشی های موبایل ، اسکرین گرفتن نیز یک امر روزمره شده است . اگر در شبکه های اجتماعی در حال گردش باشید یا اینکه در حال مطالعه یک صفحه وب باشید و بخواهید یک مطلب را سریع ذخیره کنید ، می توانید از عکس صفحه استفاده کنید . اگر از آیپد و آیپد پرو استفاده می کنید می توانید با طی کردن یک مسیر کوتاه ، از صفحه تبلت اسکرین شات بگیرید و آن را برای همیشه ذخیره داشته باشید . اما با آیپد پرو و آیپد چگونه می توان اسکرین شات گرفت ؟ برای پاسخ این سوال تا انتهای مقاله با تیم رایااستور همراه باشید چراکه ما به شما روش عکس صفحه گرفتن از انواع آیپد ، آیپد مینی ، آیپد ایر و آیپد پرو را آموزش می دهیم .

جدا از اینکه بخواهیم نحوه اسکرین شات گرفتن در هر مدل آیپد را آموزش دهیم ، بهتر است بدانید برای اسکرین شات گرفتن با آیپد ، دو روش وجود دارد . اولین روش که بسیار آسان است ، استفاده از دکمه های فیزیکی میباشد و روش دوم ، عکس صفحه گرفتن از طریق لمس میباشد .

اسکرین شات گرفتن از آیپد و آیپد مینی از طریق دکمه های پاور و صفحه اصلی

اسکرین شات گرفتن از آیپد و آیپد مینی از طریق دکمه های پاور و صفحه اصلی

برای عکس صفحه گرفتن با روش اول شما باید آیپد با دکمه صفحه اصلی داشته باشید . با تمام آیپدهای استاندارد 10.2 اینچ ، آیپد مینی ، آیپد پرو و آیپد ایر قدیمی می توانید از صفحه تبلت خود عکس بگیرید ؛ اما چگونه ؟

  • در ابتدا دکمه های صفحه اصلی و پاور (خاموش / روشن) را پیدا کنید .
  • بصورت همزمان هر دو دکمه را فشار دهید تا صفحه فلش شود .
  • عکس صفحه شما آماده شده است و داخل گالری قرار دارد . به آنجا بروید و آن را مشاهده کنید .

نحوه اسکرین شات گرفتن از آیپد پرو و آیپد ایر از طریق دکمه های پاور و ولوم صدا

نحوه اسکرین شات گرفتن از آیپد پرو و آیپد ایر از طریق دکمه های پاور و ولوم صدا

اگر از آیپد پرو و آیپد ایر جدید استفاده می کنید که دکمه صفحه اصلی در آنها حذف شده است ، اصلا نگران نباشید چراکه می توانید از طریق دکمه های پاور و صدا این کار را انجام دهید . برای عکس صفحه گرفتن از آیپد پرو و آیپد ایر مراحل زیر را طی کنید :

  • دکمه های پاور و ولوم صدا را بصورت همزمان فشار دهید و نگه دارید .
  • دکمه ها را بصورت همزمان رها کنید .(لازم نیست طولانی نگه دارید)
  • عکس صفحه کوچک در پایین گوشه سمت چپ ظاهر می شود که می توانید روی آن کلیک کنید و آن را ویرایش کنید .

با انجام مراحل بالا می توانید به راحتی از آیپد خود اسکرین شات بگیرید . اگر به هر دلیلی موفق به گرفتن عکس صفحه نشدید ، در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

چگونه با لمس کردن آیپد ، اسکرین شات بگیریم ؟

چگونه با لمس کردن آیپد ، اسکرین شات بگیریم ؟

ما در دو روش قبل ، ساده ترین راه ها برای عکس گرفتن از صفحه آیپد را معرفی کردیم . اما روش اسکرین شات گرفتن از طریق لمس ، بسیار قدرتمند تر میباشد . شما به راحتی می توانید از صفحه تبلت خود عکس بگیرید ، بدون اینکه دکمه ای را فشار دهید . اما قبل از اینکار باید ، Assistive Touch فعال باشد . برای فعال سازی وارد تنظیمات شوید ، روی General ضربه بزنید و در صفحه باز شده Accessibility را انتخاب کنید و در نهایت تیک جلوی Assistive Touch را فعال کنید . بعد از فعال کردن Assistive Touch مراحل زیر را طی کنید :

  • روی منوی شناور کلیک کنید .
  • روی دکمه با برچسب ScreenShot ضربه بزنید تا صفحه رفرش شود .
  • عکس صفحه آماده است و در گالری ذخیره شده است .

 

جمع بندی

ما در این مقاله به شما 3 روش عکس گرفتن از صفحه آیپد را معرفی کردیم که می توانید با استفاده از آنها ، از صفحه تبلت خود اسکرین شات بگیرید و آن ها را بعدا مطالعه کنید و یا اینکه آن ها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید . اگر از مقاله اسکرین شات گرفتن از آیپد راضی بودید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا