شرایط طرح فروش پژو 207 موتور TU3 ایران خودرو اعلام شد

در این طرح فروش که تنها متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده‌اند و نام آنها به عنوان بخش سوم اولویت تابستان ۱۴۰۲ فروش فوق‌العاده…

بر اساس جدیدترین طرح فروش ایران خودرو قیمت محصول جدید این شرکت یعنی 207 با موتور TU3 اعلام شد.

در این طرح فروش که تنها متقاضیانی که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده‌اند و نام آنها به عنوان بخش سوم اولویت تابستان ۱۴۰۲ فروش فوق‌العاده (فراخوان) طرح مادران به شرکت ایران خودرو اعلام شده است، می‌توانند شرکت کنند خودرو پژو 207 TU3 به قیمت 3،238،037,000 ریال با موعد تحویل 3 ماه و تنها در رنگ سفید عرضه می‌شود.

جدول شرایط فروش پژو 207 موتور TU3

شرح خودروكد كلاس خودروقیمت مصوب فروش (ریال)رنگهای قابل عرضهبرنامه فروشموعد تحویل
پژو 207 3TU269023،238،037,000سفید1055433 ماهه

شرایط شرکت در طرح فروش ایران خودرو

باید توجه داشت که در سامانه یکپارچه، اولویت‌های اعلام شده برای ثبت نام در خودروی مورد نظر، قابل تغییر نیستند و برای تغییر خودرو باید دوباره ثبت نام کرد.

همچنین، متقاضیانی که در بخش سوم اولویت تابستان ۱۴۰۲ فروش فوق العاده (فراخوان) مادران در سامانه یکپارچه توسط وزارت صنعت معرفی شده‌اند و پیامکی از سوی ایران‌خودرو دریافت کرده‌اند، برای خرید محصولات ایران‌خودرو صرفاً از طریق سامانه ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند و از ثبت‌نام در سایت‌های غیر معتبر و با نشانی‌های مشابه، پرهیز کنند.

لازم به ذکر است که در صورت افزایش مبلغ بیمه، مالیات، و سایر الزامات قانونی از جمله ارتقاء استاندارد، خریدار متعهد به پرداخت مابه‌التفاوت است.

همچنین با توجه به لزوم اجرای مرحله دوم ارتقاء استاندارد از خرداد ۱۴۰۲، پرداخت هزینه نصب تجهیزات قبل از صدور فاکتور قطعی الزامی است و پس از تعیین قیمت تجهیزات، تا قبل از سررسید موعد تحویل، اطلاع‌رسانی به خریداران محترم صورت خواهد گرفت.

منبع خودروبانک
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید