موبایل

اولین تصاویر ثبت شده با دوربین آنر مجیک V3 منتشر شدند

در ادامه می‌توانید تصاویر واقعی از تلفن مجیک V3 و همچنین تصاویر ثبت شده با دوربین این دستگاه را مشاهده کنید.

آنر تأیید کرده که تلفن تاشو مجیک V3 را در تاریخ 22 تیرماه بصورت رسمی معرفی خواهد کرد. اکنون که چند روزی تا این عرضه فاصله داریم، WhyLab چندین تصویر از تلفن و نمونه‌هایی از کیفیت دوربین این دستگاه را در شبکه‌اجتماعی ویبو منتشر کرده که در ادامه باهم بررسی می‌کنیم.

همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، تلفن جدید تاشو مجیک V3 در رنگ‌های نارنجی با پشتی چرم‌مصنوعی و قاب دوربین طلایی، سفید با قاب دوربین نقره‌ای، مشکی و سبز در دسترس خواهد بود.

طبق گزارش گیزموچاینا، WhyLab در پست خود علاوه‌بر تصاویر، به ضخامت این تلفن تاشو هم اشاره داشته است؛ این مشاور با سابقه می‌گوید مجیک V3 زمانیکه باز می‌شود از مجیک V2 سال گذشته هم باریک‌تر است و عنوان باریک‌ترین تاشوی جهان را به خود اختصاص خواهد داد.

این مشاور دلیل این باریکی را باتری جدید %10 سیلیکونی می‌داند که ظاهراً مجیک V3 را %4.4 نازک‌تر از نسل قبلی خود می‌کند. مجیک V2 درحال‌حاضر با 9.9 میلی‌متر ضخامت، باریک‌ترین تلفن تاشو در جهان است که به‌زودی باید جایش را به جانشین تازه‌نفس خود مجیک V3 بدهد.

در تصویری که در زیر مشاهده می‌کنید، می‌توانید چین موجود روی نمایشگر مجیک V3 را مشاهده کنید که به گفته منبع، کاربران در زمان استفاده به سختی متوجه آن خواهند شد و خیلی آزاردهنده نیست.

وجود چین روی نمایشگر مجیک وی3 آنر

در ادامه می‌توانید چندین تصویر از کیفیت دوربین آنر مجیک V3 را مشاهده کنید که WhyLab به اشتراک گذاشته است.

مشخصات آنر مجیک v3

درحالیکه این شرکت تاکنون جزئیات کامل دوربین مجیک وی3 را فاش نکرده، اما شایعه شده که این دستگاه دارای یک دوربین تله‌فوتو پریسکوپ با زوم اپتیکال 3.5 برابر خواهد بود.

تراشه اسنپدراگون 8 نسل 3 وظیفه تأمین قدرت دستگاه را برعهده دارد و باتری 5000 میلی‌آمپری با پشتیبانی از شارژ سریع 66 واتی هم انرژی مورد نیاز دستگاه را تأمین می‌کند.

آنر همچنین یک تراشه Honor E1 هم توسعه داده تا مدیریت انرژی در مجیک V3 را بهینه کند. طبق گزارش‌ها، این تراشه می‌تواند بازدهی انرژی را برای بهبود عمر باتری به حداکثر برساند.

طبق همین گزارش، جدیدترین موبایل تاشو آنر از اتصال ماهواره‌ای دوطرفه هم پشتیبانی می‌کند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر باید چند روزی صبر کنیم تا آنر بصورت رسمی از این دستگاه تاشو رونمایی کند.

محمد ترکاشوند

نویسنده و سردبیر رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید