موبایل

زمان عرضه جهانی سری شیائومی 14 اعلام شد؛ آیا مدل شیائومی 14 اولترا نیز معرفی می‌شود؟

براساس گزارش منتشرشده، شیائومی تاریخ رسمی برگزاری مراسم عرضه جهانی سری شیائومی 14 را اعلام کرده است.

نوامبر سال گذشته بود که شیائومی سری 14 را با تراشه اسنپدراگون 8 نسل 3 در چین معرفی کرد. این سری اولین گوشی‌هایی بودند که ازاین تراشه استفاده کردند. بااین‌حال، این شرکت فناوری تاریخ رسمی عرضه جهانی سری شیائومی 14 را اعلام کرده است.

براساس گزارش اندرویداتوریتی، شیائومی قصد دارد برای 25 فوریه (6 اسفند) سری شیائومی 14 را برای بازارهای جهانی عرضه کند. این مراسم دقیقاً در روزی برگزار می‌شود که سری شیائومی 13 سال گذشته بصورت جهانی عرضه شد.

پوستر شیائومی برای عرضه جهانی سری شیائومی 14

بااین‌حال، در پوستری که شیائومی برای این رویداد در شبکه اجتماعی X منتشرکرده، عناصر دایره‌ای دوربین به تصویر کشیده شده‌اند. همه ما می‌دانیم که تلفن‌های شیائومی 14 و 14 پرو دارای جزیره دوربین مستطیل شکل هستند؛ درحالیکه گوشی‌های اخیر اولترا جزیره دوربین دایره‌ای شکل دارند.

لی‌جون “یکی از بنیانگذاران شیائومی” در اوایل این‌ماه وجود شیائومی 14 اولترا را تأیید کرد، همچنین Lu Weibing “مدیرکل شیائومی” نیز بصورت کلی مدل اولترا شیائومی اشاره کرده و وجود آن‌را تأیید کرده است.

بااین‌تفاسیر و با وجود اینکه می‌دانیم مدل‌های اولترا هیچ‌وقت در سطح جهانی عرضه نشده‌اند و همیشه مخصوص بازار چین بوده‌اند، این احتمال وجود دارد که مدل شیائومی 14 اولترا برای بازارهای جهانی نیز عرضه شود. البته این یک حدس است و هیچ‌چیز قطعی نیست. بااین‌حال، بهتر است تا روز رویداد منتظر باشیم و ببینیم که شیائومی دراین‌باره چه تصمیمی می‌گیرد.

محمد ترکاشوند

نویسنده و سردبیر رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید