موبایل

ویژگی جستجو دایره‌ای برای گوشی تاشو پیکسل فولد گوگل منتشر شد

گوگل بعد از پیکسل 7 و سایر گوشی‌های پیکسل، ویژگی جستجو دایره‌ای را به پیکسل فولد اضافه کرد.

هفته گذشته بود که گوگل اعلام کرد ویژگی جستجو دایره‌ای برای گوشی‌های پیکسل بیشتری در دسترس قرار می‌گیرد. این شرکت همچنین تأیید کرد که این ویژگی به‌زودی برای تبلت پیکسل و گوشی تاشو پیکسل فولد نیز عرضه می‌شود، اما تاریخ دقیقی از راه‌اندازی این قابلیت اعلام نکرد.

اکنون خبری توسط اندرویداتوریتی منتشرشده که نشان می‌دهد مذکور به گوشی تاشو پیکسل فولد گوگل اضافه شده است. کاربران پیکسل فولد کافیست تا دستگاه خود را به آخرین آپدیت به‌روزرسانی کنند تا بتوانند ازاین قابلیت استفاده کنند.

جستجو دایره‌ای چیست؟

جستجو دایره‌ای به‌شما اجازه می‌دهد با نگه داشتن نوار پایین و سپس خط کشیدن دور محتوا یا ضربه‌زدن روی محتوا، درباره آن در وب جستجو کنید. این قابلیت می‌تواند یک جایگزین مفید برای روش اسکرین‌شات گرفتن و سپس آپلود تصویر در گوگل لنز باشد.

گوگل درباره قابلیت جدید جستجو دایره‌ای می‌گوید: به‌زودی این ویژگی می‌تواند متن روی صفحه را ترجمه و به نمونه‌هایی مانند منوها و پست‌های رسانه‌های اجتماعی اشاره کند.

علاوه‌بر گوشی تاشو پیکسل فولد، ویژگی جستجو دایره‌ای در سری‌های پیکسل 8، پیکسل 7، پیکسل 7a، پیکسل 6 و پیکسل 6a هم موجود است. این ویژگی که با سری گلکسی S24 سامسونگ معرفی شد، به‌تازگی برای سری گلکسی S23، گلکسی S23 FE، گلکسی زد فولد 5، گلکسی زد فلیپ 5 و گلکسی تب S9 نیز معرفی شده است.

نظرشما درباره ویژگی جستجو دایره‌ای چیست؟

محمد ترکاشوند

نویسنده و سردبیر رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *