نرم افزار و اپلیکیشن

ویژگی جدید گوگل درایو به جستجو آسان‌تر فایل‌ها کمک می‌کند

نسخه جدید گوگل درایو به‌شما اجازه می‌دهد تا ساده‌تر و سریع‌تر فایل‌هایتان را پیدا کنید.

گوگل‌درایو یکی از بهترین روش‌ها برای ذخیره‌سازی ابری فایل‌ها است. این محصول گوگل در کنار امنیتی که دارد، ویژگی‌های جدیدی را بصورت مستمر دریافت می‌کند. گوگل به‌تازگی ویژگی فیلترهای جدیدی را برای نسخه اندروید گوگل‌درایو اضافه کرده و حالا یک ماه بعد از انتشار این ویژگی، برای نسخه iOS هم منتشر شده است.

طبق گزارش سم‌موبایل، گوگل در آپدیت جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا ساده‌تر و سریع‌تر فایل‌ها را جستجو کنند. دسته جدید فیلترها درست زیر نوار جستجو در بالای صفحه قرار دارند و کاربر می‌تواند فایل‌ها را براساس نوع فایل، مالکان و آخرین تغییر فیلتر کند. کاربران همچنین می‌توانند از فیلترهای بیشتری در صفحه نتایج جستجو استفاده کنند تا فایل‌ها را براساس نیازشان محدود کنند.

فیلترهای جدید نسخه اندروید گوگل درایو

گفته می‌شود نسخه به‌روزشده گوگل‌درایو طی روزهای آینده برای همه کاربران Google Workspace منتشر می‌شود. بااین‌حال، ممکن است این آپدیت قبلاً برای برخی از افراد منتشرشده باشد. برای دریافت آپدیت جدید، کافیست به بخش برنامه‌های من “My Apps” بروید و سپس دکمه آپدیت را بزنید تا نسخه جدید گوگل درایو برای شما نمایش داده شود.

طی سال‌های گذشته، گوگل ویژگی‌های زیادی را برای گوگل درایو منتشر کرده و هنوز هم در تلاش هم تا این سرویس را کارآمدتر کند. سال گذشته این غول موتورهای جستجو، گوگل درایو را از طریق رابط‌کاربری چند ستونه و ریل ناوربری در سمت‌چپ در تلفن‌ها و تبلت‌ها بهبود بخشید. همچنین حالت تاریک و اسکنر اسناد را هم معرفی کرد.

نظرشما درباره گوگل درایو چیست؟ آیا از آن برای ذخیره‌سازی فایل‌های خود استفاده می‌کنید؟

محمد ترکاشوند

نویسنده و سردبیر رایااستور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید