بهترین تلویزیونبهترین

بهترین تلویزیون ها مخصوص PS5 | بهترین تلویزیون برای پلی استیشن 5

بهترین تلویزیون مخصوص PS5 : در ادامه مقالات راهنمای خرید تلویزیون ، امروز قصد داریم 5 مورد از بهترین تلویزیون ها برای پلی استیشن 5 را معرفی کنیم . آیا شما پلی استیشن 5 دارید ؟ تا انتهای مقاله بهترین تلویزیون برای PS5 همراه رایااستور باشید .

قبل از اینکه بخواهیم بهترین تلویزیون های مخصوص PS5 را معرفی کنیم از شما دعوت می کنیم مقاله راهنمای خرید پلی استیشن 5 را مطالعه کنید . اگر یک گیمر هستید و حالا قصد خرید کنسول پلی استیشن 5 را دارید ، پیشنهاد می کنیم حتما به فکر خرید یک تلویزیون مناسب برای PS5 نیز باشید چراکه بسیار ضروری است . بازی های PS5 با کیفیت 4K و نرخ تازی سازی 120 فریم بر ثانیه اجرا می شوند . امروزه اکثر تلویزیون ها از HDMI 2.1 پشتیبانی می کنند که مناسب نمایش با وضوح بالا و سرعت بالای فریم میباشد . PS5 در زمان عرضه از VRR پشتیبانی نکرده است اما باید منتظر باشیم در به روزرسانی های آتی ، این امکان نیز به پلی استیشن 5 اضافه شود ؛ برای همین حیاتی است که تلویزیون HDMI Forum VRR را پشتیبانی کند و البته شاید بخواهید امکانات بیشتری در اختیار داشته باشید که لذت شما را دو چندان کنند . ما در مقاله بهترین تلویزیون برای PS5 به شما چندین پیشنهاد ارائه می دهیم که می توانید به راحتی یکی از آنها را خریداری کنید . با ما همراه باشید .

خرید تلویزیون سامسونگ مدل 49N6950
خرید تلویزیون سامسونگ مدل 49N6950

خرید تلویزیون سامسونگ مدل 50NU7900
خرید تلویزیون سامسونگ مدل 50NU7900

خرید تلویزیون هایسنس مدل N3000UW
خرید تلویزیون هایسنس مدل N3000UW

خرید تلویزیون هایسنس مدل 50A6101UW
خرید تلویزیون هایسنس مدل 50A6101UW

بهترین تلویزیون برای PS5 : ال جی CX OLED

بهترین تلویزیون برای PS5 : ال جی CX OLED

یکی از بهترین تلویزیون های مخصوص PS5 ، تلویزیون ال جی CX با نمایشگر OLED میباشد . از تلویزیون از کیفیت 4K پشتیبانی می کند و کیفیت تصویر استثنایی را ارائه می دهد . پنل OLED دستگاه ، می تواند پیکسل ها را بصورت جداگانه خاموش کند که باعث کنتراست بی نهایت می شود . تلویزیون ال جی CX ، زاویه دید وسیعی دارد و برای بازی های گروهی بسیار مناسب میباشد . این تلویزیون از چهار ورودی HDMI 2.1 برخوردار است که از کیفیت 4K با نرخ تازه سازی 120 هرتز پشتیبانی می کند و با پلی استیشن 5 کاملا سازگار میباشد . تلویزیون تاخیر ورودی بسیار کمی دارد و در مقابل از سرعت پاسخگویی فوق العاده سری برخوردار است که باعث می شود محتوای سریع ، حرکتی صاف و واضح داشته باشند . تلویزیون ال جی CX OLED برای بازی های HDR بسیار عالی هستند چراکه طیف وسیعی از رنگ ها را نمایش می دهند . محتوای HDR تا حدی روشن تر می شوند به گونه ای که برخی موارد برجسته نمایش داده می شوند البته نه همه موارد . همانند تمام تلویزیون های OLED ، احتمال سوختن دائمی این تلویزیون وجود دارد اگر ، برای طولانی مدت از محتوای ایستا و ثابت استفاده کنید اما اگر محتوای متنوع تماشا می کنید ، اصلا جای نگرانی نیست . عملکرد تلویزیون در اتاق های تاریک بسیار خوب است و در اتاق های روشن نسبتا خوب . اگر به دنبال یک تلویزیون برای دستگاه پلی استیشن 5 خود هستید ، تلویزیون ال جی CX OLED بهترین انتخاب است .

بهترین تلویزیون برای PS5 : سونی X900H

بهترین تلویزیون برای PS5 : سونی X900H

تلویزیون سونی X900H یکی از بهترین تلویزیون ها برای PS5 میباشد که از پنل LED استفاده می کند . تلویزیون از HDMI 2.1 پشتیبانی می کند و امکان اجرای بازی هایی با کیفیت 4K را با نرخ تازه سازی 120 هرتز را فراهم می کند . تلویزیون سونی X900H بصورت کامل با پلی استیشن 5 سازگار است . متاسفانه تلویزیون سونی از حالت خودکار تاخیر کم برخوردار نیست اما با اتصال PS5 ، آن را تشخیص می دهد و بصورت خودکار به حالت بازی تغییر پیدا می کند . تلویزیون از تاخیر ورودی بسیار کمی برخوردار است که منجر به اجرای بازی هایی روان می شود و همچنین پاسخگویی بسیار سریعی دارد . تلویزیون مناسب PS5 سونی X900H دارای ویژگی Black Frame Insertion میباشد و از HDR10 و دالبی ویژن برای اجرای بازی های HDR پشتیبانی می کند . این تلویزیون سونی طیف وسیعی از رنگ ها را نمایش می دهد و از نسبت کنتراست بومی بسیار خوبی برخوردار است . متاسفانه تلویزیون ، زاویه دید باریکی دارد و برای بازی های گروهی مناسب نیست اما در مقابل تابش نور بسیار خیره کننده عمل می کند . تلویزیون همچنین از دقت رنگ خوبی برخوردار است ” تلویزیون های سونی به دقت رنگ عالی مشهور هستند ” .

بهترین تلویزیون برای PS5 : ال جی NANO90 2020

بهترین تلویزیون برای PS5 : ال جی NANO90 2020

یکی دیگر از بهترین تلویزیون های مخصوص پلی استیشن 5 ، تلویزیون ال جی NANO90 2020 میباشد که از زاویه دید وسیعی برخوردار است . این مدل ، نسبت کنتراست بسیار کمتری به نسبت تلویزیون سونی X900H دارد و برای اتاق های تاریک مناسب نیست اما برای بازی های گروهی بسیار مناسب است . تلویزیون دارای دو درگاه HDMI 2.1 میباشد که امکان اجرای بازی ها با کیفیت 4K و نرخ تازه سازی 120 هرتز را فراهم می آورند . تلویزیون ال جی NANO90 2020 بصورت کامل با PS5 سازگار است . تلویزیون دارای حالت خودکار تاخیر کم ” Auto Low Latency Mode ” میباشد که در زمان اجرای بازی باعث تاخیر بسیار کم ورودی می شود و در نتیجه بازی روان تر اجرا می شود . همچنین از زمان پاسخگویی سریعی برخوردار است . به دلیل کم بودن روشنایی در اوج HDR و کنتراست کم ، محتوای HDR برجسته نیستند . با این تفاسیر تلویزیون الجی یکی از بهترین تلویزیون های مخصوص بازی های PS5 میباشد .

بهترین تلویزیون برای PS5 : ویزیو M7 Series Quantum 2020

بهترین تلویزیون برای PS5 : ویزیو M7 Series Quantum 2020

تلویزیون ویزیو M7 Series Quantum 2020 یکی از ارزان ترین و بهترین تلویزیون های پلی استیشن 5 میباشد که می توانید خرید کنید . این تلویزیون در مقایسه با قیمتی ارزانی که دارد ، ویژگی هایی را ارائه می دهد که می تواند بسیاری از مردم را راضی کند . تلویزیون عملکرد بسیار خوبی دارد و پنل آن نرخ تازه سازی 60 هرتز را نمایش می دهد . تلویزیون بصورت بومی از FreeSync و HDMI Forum VRR پشتیبانی می کند و از تاخیر ورودی بسیار کمی برخوردار است . در مقابل تلویزیون دارای زمان پاسخگویی بسیار خوبی میباشد و از ویژگی های HDR10+ و دالبی ویژن نیز پشتیبانی می کند . تلویزیون طیف گسترده ای از رنگ ها را نمایش می دهد و دارای نسبت کنتراست عالی میباشد و برای بازی کردن در اتاق های تاریک بسیار مناسب است . اما متاسفانه تلویزیون زیاد روشن نمی شود و برای بازی در اتاق های روشن زیاد مناسب نیست و همچنین زاویه دید باریکی دارد و برای بازی های گروهی نیز گزینه خوبی محسوب نمی شود .

بهترین تلویزیون برای PS5 : تلویزیون HISENSE H8G

بهترین تلویزیون برای PS5 : تلویزیون HISENSE H8G

HISENSE H8G بهترین تلویزیون مخصوص پلی استیشن 5 میباشد که برای اتاق های کاملا روشن ، کاملا مناسب است . تلویزیون از VRR پشتیبانی نمی کند اما کنتراست بومی عالی را ارائه می کند . تلویزیون HISENSE H8G تاخیر ورودی بسیار کمی دارد و در مقابل زمان پاسخگویی سریعی دارد . پنل تلویزیون حداکثر نرخ تازه سازی 60 هرتز را نمایش می دهد و طیف گسترده ای از رنگ ها را برای محتوای HDR نمایش می دهد . تلویزیون HISENSE H8G برای بازی های HDR گزینه بسیار خوبی است .

جمع بندی

ما در مقاله بهترین تلویزیون برای PS5 به شما بهترین تلویزیون های پلی استیشن 5 را معرفی کردیم و نقاط قوت و ضعف هر کدام را نیز بیان کردیم . همچنین به شما اعلام کردیم که یک تلویزیون مناسب PS5 باید دارای چه ویژگی هایی باشد . علاوه بر اینها به شما پیشنهاد هایی نیز ارائه دادیم که می توانید یکی از آنها را خرید کنید و لذت ببرید . اگر از مقاله بهترین تلویزیون PS5 راضی بودید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

2 دیدگاه

  1. تلویزیون های الجی عالین چه از نظر قیمت چه از نظر امکانات و چه از نظر کیفیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا