این گوشی‌ها آپدیت اندروید ۱۴ سامسونگ را دریافت نمی‌کنند

بر اساس تعهدهای ارائه به‌روزرسانی سامسونگ می‌تواند حدس زد که چه مدل‌های به احتمال…

بر اساس تعهدهای ارائه به‌روزرسانی سامسونگ می‌تواند حدس زد که چه مدل‌های به احتمال زیادی آپدیت Android 14 سامسونگ را دریافت نمی‌کنند. اما کدام گوشی‌ها در حسرت One UI 6.0 خواهند ماند و آپدیت اندروید ۱۴ سامسونگ را دریافت نخواهند کرد؟

به گزارش رایااستور، هنوز زود است که درباره کیک وارونه صحبت کنیم. آپدیت اندروید ۱۴ در سریع‌ترین زمان ممکن احتمالا اواخر تابستان ۱۴۰۲ برای برندهای غیرگوگلی عرضه شود.

346547642

با این حال از همین حالا برخی حقایق را می‌دانیم. مثلا اینکه آپدیت اندروید ۱۴ سامسونگ برای کدام گوشی ها عرضه نخواهد شد و در حسرت One UI 6.0 خواهند ماند. البته اگر به دنبال رام رسمی باشند!

آپدیت اندروید ۱۴ سامسونگ با One UI 6.0

مهم نیست که پشتیبانی نرم‌افزاری یک شرکت چقدر خوب یا چقدر طولانی باشد، همیشه یک “پایان” منتظر ماست. بر اساس تعهدهای ارائه به‌روزرسانی سامسونگ می‌تواند حدس زد که چه مدل‌های به احتمال زیادی آپدیت Android 14 سامسونگ را دریافت نمی‌کنند.

اگر با همین روال به پیش برویم، نام رابط کاربری اختصاصی Samsung برای اندروید ۱۴ باید One UI 6.0 باشد. هنوز هیچ اطلاعات رسمی درباره این‌که رابط کاربری جدید دقیقا چه ویژگی‌هایی دارد نداریم. اما مثلا شنیدیم که رابط کاربری One UI 6.0 قابلیت آپدیت بدون مزاحمت را به گلکسی‌های سامسونگ خواهد آورد.

اما این دستگاه‌ها کدامند؟ ابتدا باید بگوییم که این لیست رسمی نیست و بر اساس دانسته‌های فعلی معتبر است. همچنین اگر دستگاهی در این لیست حضور ندارد، به معنای دریافت به روزرسانی One UI 6.0 سامسونگ نخواهد بود.

3243546576879

لیست گوشی‌ها:

۱- گلکسی اس ۱۰ لایت
۲- گلکسی نوت ۱۰ لایت
۳- گلکسی S20 FE
۴- سری گلکسی S20 شامل مدل پایه، پلاس و اولترا
۵- گلکسی نوت ۱۰ لایت
۶- سری گلکسی نوت ۲۰ شامل مدل پایه و اولترا
۷- گلکسی زد فلیپ شامل نسل اول و مدل 5G
۸- گلکسی زد فلیپ شامل مدل 4G و 5G
۹- گلکسی زد فولد ۲
۱۰- گلکسی A51
۱۱- گلکسی A71
۱۲- گلکسی تب A8
۱۳- گلکسی تب A7 Lite
۱۴- گلکسی Tab S6 Lite مدل ۲۰۲۰
۱۵- سری گلکسی تب S7 شامل مدل پایه و پلاس

اخبار بیشتری بخوانید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید