مدت زمان شارژ آیفون 8 پلاس

مدت زمان شارژ آیفون ۸ پلاس

مدت زمان شارژ باتری آیفون ۸ پلاس چقدر است؟ در این مقاله از سایت رایااستور به این سوال پاسخ خواهیم داد. با ما همراه باشید.

شرکت اپل با عرضه آیفون ۸ و ۸ پلاس و همین طور آیفون ایکس همراه آن ها، روش های جدیدی در عرضه گوشی های هوشمند خود، آغاز کرده است.

با توجه به شواهدی که وجود دارد و با دقت به مشاهده های صورت گرفته، خریداران آیفون ۸ پلاس، نسبت به خریداران آیفون ۸ از تعداد بیشتری برخوردار خواهند بود.

این تفاوت تعداد بین علاقمند به خرید آیفون ۸  و آیفون ۸ پلاس ، به خاطر وجود دوربین دوگانه و دارا بودن باطری با حجم بیشتر آیفون ۸ پلاس می باشد.

ایفون ۸ پلاس؛ بیشترین مقدار عمر باتری

آیفون ۸ پلاس؛ بیشترین مقدار عمر باتری!

طی بررسی ها و تست های صورت گرفته، مشخص شده است که شارژدهی آیفون ۸ پلاس، ۲۵ درصد از آیفون ۸ بیشتر است. علاوه بر این شارژدهی آیفون ۸ پلاس، از آیفون ۷پلاس نیز بیشتر می باشد.

در حقیقت می توانیم بگوییم که آیفون ۸ پلاس درتمام آزمایشات و بررسی های صورت گرفته، بیشترین و بالاترین مقدار عمر باتری را، از خودش به نمایش گذاشته است.

آیفون ۸پلاس از بالاترین حد پایداری نسبت به تمامی گوشی های هوشمند شرکت اپل برخوردار است.

ولی یک نکته منفی در مورد آیفون ۸ پلاس وجود دارد که میزان شارژ شدن این گوشی طولانی می باشد؛ با وجود باتری قدرتمند این گوشی ، میتوان از این مورد چشم پوشی کرد  و این مسئله را در نظر نگرفت .

این میزان شارژدهی آیفون که نتیجه ی فوالعاده ای است، بدون شک به دلیل استفاده کردن از چیپست بهینه، با مصرف بسیار کم و در عین حال پرقدرت Bionic می باشد که جدیدترین محصول این شرکت در ساخت چیپست های گوشی موبایل می باشد.

این چیپست، با لیتوگرافی ۱۰نانومتری طراحی و ساخته شده است که کاهش مصرف قابل توجهی را به همراه خواهد داشت.

با در نظر گرفتن این که رزولوشن صفحه، مقدار RAM و نرم افزار در آیفون ۸ پلاس و آیفون ۷پلاس، با هم از میزان یکسانی برخوردار می باشند،دلیل افزایش طول عمر باتری و میزان شارژدهی فوق العاده ی آیفون ۸ پلاس را می توان بخاطر مدیریت قدرت پردازش آن دانست .

مدت زمان شارژ اولیه آیفون

مدت زمان شارژ اولیه آیفون 

در چند سال گذشته هنگام خرید یک گوشی موبایل ، از فروشنده می شنیدیم که باید گوشی را 8 تا 12 ساعت شارژ اولیه کنید.هرچند بعضی از فروشندگان در زمان حال نیز از سر بی اطلاعی این جمله را بیان می کنند؛ اما واقعیت چیز دیگری است. حال این سوال پیش می آید که آیا شارژ اولیه برای آیفون ضروری است؟ در این مقاله سایت رایااستور به این موضوع پرداخته است؛ پس برای به دست آوردن پاسخ مناسب برای سوالتان با ما همراه باشید.

آیا شارژ اولیه برای آیفون ضروری است؟

گوشی های جدید به شارژ اولیه نیازی ندارند؛ پس گوشی های آیفون نیز از این قاعده کلی پیروی می کنند و نیازی به شارژ اولیه نخواهند داشت. شما بلافاصله پس از خرید گوشی ٖآیفون، می توانید آن را به شارژ بزنید تا شارژگوشی کاملا پر شود، سپس گوشی از از شارژر جدا کنید و از آن استفاده نمایید. اصلا ضرورتی برای شارژ 8 تا 12 ساعته برای آیفون وجود ندارد و همه  مشکلاتی که مربوط به شارژنکردن 12 ساعته ی گوشی گفته می شود، افسانه ای بیش نیست!

حداقل وحداکثر شارژ لازم برای گوشی آیفون

حداقل و حداکثر شارژ لازم برای گوشی آیفون

برای استفاده از گوشی هیچ ضرورتی برای شارژ۱۰۰ درصدی گوشی آیفون وجود ندارد .حتی می توانید به محض خرید گوشی از شارژ موجود در باتری برای استفاده از گوشی استفاده نمایید. پس اگر با ۴۰درصد شارژ روبرو شدید وکاری ضروری با گوشی خود دارید، اصلا نترسید! استفاده از گوشی با شارژ کم هیچ صدمه ای به باتری آن نمی رساند.

شما حتی به محض خرید گوشی می توانید از شارژ موجود در باتری آن استفاده کنید و هیچ الزامی برای ابتدا پر کردن باتری نیست. پس اگر با 40 درصد شارژ مواجه شدید و کار ضروری با گوشی خود دارید نترسید! استفاده از گوشی در این حالت هیچ صدمه ای به باتری آن نمی رساند.

آیا شارژ بیش از 100 درصد برای باتری مضر است؟

باتری های امروزی به خاطر این که بعد از رسیدن به بالاترین مقدار شارژ، مدار شارژ را قطع می کنند و در ادامه از برق شارژر به صورت مستقیم استفاده می کنند، هیچ صدمه ای در این باره شامل آن ها نخواهد شد.

البته بهتر است موقع کامل شدن شارژ باتری، گوشی را از شارژر جدا کنید و از این که گوشی بعد از پر شدن باتری به برق متصل باشد، بپرهیزید؛ زیرا باعث تولید گرما  شده و در نهایت امکان دارد بر اثر فشار وارد شده، به گوشی شما آسیبی برسد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید