باتری شیائومی

51 کالا

خرید باتری شیائومی

یکی از مهم ترین اجزای سخت افزاری، گوشی های شیائومی مانند هر گوشی هوشمند دیگری، باتری می باشد، طبیعتا زمانی که شما برای اولین بار از گوشی خود استفاده می کنید، می توانید بهترین عملکرد را از آن داشته باشید. معمولا باطری ها دارای ظرفیت های متفاوتی هستند که این ظرفیت می تواند پس از مدتی استفاده از گوشی به اتمام برسد.

اگر قصد خرید بهترین و قویترین باتری اورجینال شیائومی دارید و برایتان مهم است که باطری مدنظرتان عمر زیادی داشته باشد و از سلامت لازم برخوردارد باشد؛ فروشگاه اینترنتی رایااستور بهترین مرکز فروش باطری موبایل گوشی شیائومی با قیمت مناسب در سراسر کشور می باشد.

زمانی که عمر گوشی شما به هر دلیلی کاهش پیدا کرد و باطری گوشی شما خراب شد، شما مجبور می شوید تا باطری را تعویض کنید، التبه قبل از خرید باتری اصل و اورجینال باید روش هایی را برای افزایش عمر باتری و کاهش مصرف باتری به کار بگیرید، در صورتی که نتجیه ای دریافت نکردید می توانید از بهترین مراکز باتری گوشی شیائومی را خریداری کنید.

شما می توانید برای خرید باتری شیائومی و خرید باطری اصل و اورجینال به فروشگاه ایترنتی رایااستور مراجعه کنید، با مراجعه به این سایت شما شاهد بهترین و با کیفیت ترین باتری های گوشی شیائومی خواهید بود. با توجه به این که گوشی های Xioami این روزها طرفداران زیادی دارند، این فروشگاه تمام سعی خود را می کند تا بتواند بهترین خدمان رسانی را به مشتریان خود داشته باشد.

باتری اصلی شیائومی

همان طور که می دانید دلایل زیادی وجود دارد برای این که عمر باتری شیائومی کاهش پیدا کند، علاوه بر اینکه دلایل زیادی می تواند روی کاهش عمر باطری تاثیرگذار باشد، راهکارهایی وجود دارد برای این که شما بتوانید به مرور زمان عمر باطری موبایل خود را افزایش دهید.

زمانی که باتری گوشی شما خراب شد و نیاز به تعویض داشت، شما باید باتری اصل و اورجینال را متناسب با مدل گوشی خود انتخاب کنید، طبیعتا هر مدلی که در طی سال توسط شرکت Xioami تولید می شود، دارای قطعات و امکانات متنوعی است، که نمونه ای از آن می توانیم به باطری آن اشاره کنیم.

گوشی های شیائومی در مدل های نوت 8، نوت 8 پرو، نوت 7، mi a3، note 4x، redmi note 4، mi5، mi4i و…  هر کدام دارای باطری های متفاتی مخصوص به خود هستند، اگر قصد خرید باتری اصل و فابریک را برای موبایل شیائومی دارید، حتما مدل گوشی خود را در نظر بگیرید . شما می توانید این باتری ها را د ردو مدل لیتیوم پلیمری و لیتیوم یونی خریداری کنید.

کاهش مصرف باطری شیائومی

حتما با این مورد روبه رو شده اید که با گذر زمان، سلامت باتری شما کاهش پیدا کرده باشد و عمر آن به مرور کمتر و کمتر شده باشد. یکی از مهم ترین مواردی که می تواند روی عمر و سلامت باتری تاثیرگذار باشد، چگونگی استفاده از گوشی شیائومی می باشد. این که شما در طول روز چگونه از موبایل خود استفاده می کنید و در چه برنامه هایی کار می کنید، می تواند تا حدودی روی سلامت و طول عمر باطری شما تاثیر بگذارد.

معمولا اولین موردی که برای خرید گوشی شیائومی و هر گوشی هوشمندی مورد توجه قرار می گیرد، سلامت باطری است. زمانی که از سلامت باطری صحبت می کنیم، درواقع به این مورد اشاره کرده ایم که گوشی تا چه مدت می تواند برای ما کارایی داشته باشد. البته شما می توانید با انجام روش ها و راهکارهایی تا حدود زیادی به کاهش مصرف باتری شیائومی کمک کنید.

برای مثال شما می توانید برنامه های غیر ضروری گوشی خود را حذف نصب کنید، می توانید نور صفحه نمایشگر گوشی خود را در حالت خودکار قرار دهید، در هنگام بازی سعی کنید صدای آن را قطع کنید، هنگامی که گوشی خود را به شارژ می زنید، سعی کنید به پشت روی سطح قرار دهید، این موارد از جمله نکاتی است که شما می توانید با استفاده از آن سلامت و عمر باطری شیائومی خود را افزایش دهید.

تعویض باتری Xioami

زود خالی شدن باتری موبایل شیائومی و زود تمام شدن شارژ آن یکی از مشکلاتی است که کاربران گوشی های شیائومی با آن سرو کار دارند. یکی از مهم ترین دلایلی که می تواند منجر به کاهش طول عمر باطری گوشی شیائومی شود، می توانیم به استفاده بیش از اندازه و نادرست ز گوشی اشاره کنیم.

تعویض و عوض کردن باتری گوشی یکی از راهکار هایی است که می تواند روی افزایش طول عمر آن تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. اگر فکر می کنید، سرعت و عملکرد گوشی شما مانند قبل نیست، می توانید آن را تعویض کنید، قبل از این که تعویض باتری را به شما عزیزان پیشنهاد کنیم، روش کالیبره کردن آن را به شما پیشنهاد می کنیم.

در این روش شما می توانید میزان شارژ شدن اصلی گوشی خود را با میزان شارژی که در صفحه نشان داده می شود را مقایسه کنید، اگر این مقدار متفاوت بود این روش به شما کمک می کند، تا بتوانید میزان اصلی آن را به دست بیاورید. در این مطلب سعی کردیم تا در مورد باتری گوشی شیائومی و مواردی که می تواند باعث خراب شدن آن شود برای شما توضیح دهیم. شما می توانید بهترین و اصل ترین باتری ها را از رایااستور خریداری کنید.

انواع باطری شیائومی برای گوشی های:

  • mi5
  • mi4i
  • note 4x
  • mi a3
  • mi4
  • ردمی 4 ایکس
  • ردمی 3 اس
  • نوت 8 پرو
  • نوت 10 پرو
  • نوت ۳ پرو
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها