افیلیت دیجیکالا 728 در 90

هوش‌مصنوعی ChatGPT از بینگ به عنوان موتور جستجوی اصلی استفاده می‌کند

هوش مصنوعی OpenAI اکنون از بینگ به عنوان موتور جستجوی پیش‌فرض ChatGPT استفاده خواهد کرد.

همکاری مایکروسافت و OpenAI مرحله به مرحله پیش می‌رود و پیوند بین موتور جستجوی بینگ و چت بات ChatGPT روز به روز مستحکم‌تر می‌شود. هوش مصنوعی OpenAI اکنون از بینگ به عنوان موتور جستجوی پیش‌فرض ChatGPT استفاده خواهد کرد.

رویداد دیروز مایکروسافت به ویندوز کوپایلت و هوش مصنوعی اختصاص داشت. ردموندی‌ها از تبدیل شدن موتور جستجوی بینگ به عنوان تجربه سرچ پیش‌فرض ChatGPT پرده برداشته‌اند. قابلیت‌های جدید سرچ اینترنت از امروز برای کاربران سرویس ChatGPT Plus فعال شده و در آینده به صورت رایگان، در اختیار همه قرار خواهد گرفت.

اضافه شدن موتور جستجوی بینگ به ChatGPT

یوسف مهدی، مدیر مارکتینگ مایکروسافت در پستی همکاری با OpenAI را بنیاد اصلی پیشرفت بینگ دانسته است. به گفته وی، ChatGPT اکنون می‌تواند با دسترسی به موتور جستجوی بینگ، پاسخ‌های بهتر و به‌روزتری برای کاربران به ارمغان آورد. ChatGPT اکنون از لینک‌های بینگ به عنوان منبع خود استفاده خواهد کرد.

همان‌طور که موتور جستجوی بینگ به مدل زبانی GPT-4 مجهز شده، چت بات ChatGPT نیز اکنون از بینگ به عنوان موتور جستجوی اصلی خود استفاده خواهد کرد. با توجه به تصمیم سامسونگ بر ادامه همکاری خود با گوگل به عنوان سازنده موتور جستجوی پیش‌فرض گوشی‌های خود، اضافه شدن بینگ به ChatGPT می‌تواند برای مایکروسافت التیام بخش باشد.

استفاده چت‌جی‌بی‌تی از بینگ بعنوان موتور جستجوی اصلی

مایکروسافت روی OpenAI سرمایه‌گذاری چندین میلیارد دلاری انجام داده و اکنون با تجهیز سرویس‌های مختلف خود به هوش مصنوعی، از نتایج این سرمایه‌گذاری برای رقابت فشرده‌تر با گوگل استفاده می‌کند. 

مایکروسافت همچنین متعهد شده تا از استانداردهای پلاگین باز یکسان با ChatGPT در چت بینگ و پلتفرم Copilot استفاده نماید تا اتصال و توسعه سرویس‌های جدید سازگار بر آن‌ها آسان‌تر باشد.

بادنبال‌کردن صفحه فناوری ما، جدیدترین اخبار این حوزه را از رایااستور دنبال کنید.

پربازدیدترین مقالات مارا نیز دنبال کنید:

منبع آخرین خبر
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید