رشد %400 آنر برای فروش گوشی‌های هوشمند در سه‌ماهه‌اول 2023

آنر که چندسالی است از هواوی جدا شده و بعنوان یک شرکت مستقل فعالیت می‌کند، دربازاری که همه رقبا با افت فروش روبه‌رو هستند، توانسته %400 بیشتر بفروشد.

درحالیکه فروش گوشی‌های هوشمند روبه‌کاهش است، اما آنر رشد چشمگیری را در چندین بازار از جمله اروپا، خاورمیانه، آفریقا و آمریکای لاتین شاهد بوده است. Counterpoint Research می‌گوید: توسعه‌های تهاجمی آنر در اروپا، باعث شد شاهد رشد سالانه %400 در همه محصولات باشد که درحال‌حاضر برای سایر برندها در منطقه غیرممکن است.

رشد سالانه حمل‌ونقل منطقه‌ای

لازم به‌ذکر است که آنر در نوامبر سال 2020 از هواوی جدا شد و اکتبر سال 2021 بعنوان یک برند مستقل به اروپا بازگشت. بعد از بازگشت به اروپا، آنر به‌سرعت با برخی از بزرگترین اپراتورهای تلفن‌همراه اروپا از جمله Vodafone، Orange و Wind Tre شروع به‌همکاری کرد.

سری‌های میان‌رده آنر 50 و آنر 70 بعنوان اهرم اصلی رشد این شرکت در طول سال 2022 و سال جاری عمل کردند. علاوه‌براین، سری آنر ایکس با قیمت مناسبی که در سراسر ایتالیا و اروپای شرقی عرضه شد، نامی برای خود دست‌وپا کرده است. همچنین سری شاخص مجیک نیز در بازارهای اروپای غربی تقاضای خیلی خوبی داشت.

آنر همچنین با رشد سالانه %500 در حمل‌ونقل، رشد فوق‌العاده‌ای را در منطقه خاورمیانه و آفریقا تجربه کرد. آنر درحال‌حاضر یکی از 5 برند برتر ازنظر حمل‌ونقل در سراسر امارات، عربستان و عراق است.

تجزیه پورتفولیو Honor در اروپا

منطقه آمریکای لاتین برای آنر، قوی‌ترین منطقه ازنظر محموله در سه‌ماهه‌اول با %700 افزایش نسبت‌به ارزش سال گذشته بود. محموله‌های آنر درمقایسه با سه‌ماهه‌چهارم 2022، بیشتر از سه برابر شد و این شرکت در تمام بازارهای کلیدی منطقه از جمله ورود به پنج بازار برتر در کلمبیا و پرو در کنار محموله‌های فراوان، در پاناما و گواتمالا رو به رشد بود.

بانگاهی به‌آینده، تحلیلگران کانترپوینت ریسرچ براین‌باورند که آنر آماده است تا موقعیت خودرا در بازارهای کلیدی بیشتری در مناطق فوق‌الذکر تثبیت کند و همچنین با شتاب بیشتری به توزیع در کانال‌های خرده‌فروشی و همکاری با اپراتورهای تلفن‌همراه بپردازد. ارقام شدی آینده احتمالاً در مقایسه با رقم‌های فعلی کاهشی خواهند بود، اما انتظار می‌رود که آنر افزایشی ثابت در محموله‌ها و بازارهای کلیدی داشته باشد.

منبع gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید
پیام بگذارید