دانلود و نصب جدیدترین ورژن تلگرام برای اندروید و آیفون

در طی سال های اخیر ، تلگرام یکی از پرطرفدار ترین اپلیکیشن ها در بین کاربران جهان بوده و هست . اگرچه با ظهور اینستاگرام ، کمی از طرفداران خود را از دست داده است ولی همچنان جزء سه اپلیکیشن پر طرفدار در دنیا محسوب می شود . اگر شما هم از این برنامه کاربردی موبایل استفاده کنید ، حتما به دنبال منبعی هستید که بتوانید از طریق آن خیلی راحت جدیدترین نسخه یا همان ورژن تلگرام را برای انواع گوشی اندروید ، آیفون ، آیپد و یا حتی ویندوز فون دانلود کنید . در این مقاله لینک دانلود و نصب آخرین ورژن اپلیکیشن تلگرام را برای اندروید ، اپل و ویندوز موبایل عرضه خواهیم کرد . با رایااستور همراه باشید .

 

چرا باید آخرین ورژن تلگرام را دانلود و نصب کنیم ؟

تلگرام با توجه به محبوبیت بسیار زیادی که در بین کاربران دنیا از جمله ایران دارد از بستر امنیتی بسیار قوی برخوردار میباشد . طبق آماری که خود تلگرام منتشر کرده است ، 20 میلیون نفر از کاربران تلگرام ، ایرانی هستند . دلایل بسیار زیادی وجود دارد که اهمیت آپدیت شدن و به روزرسانی تلگرام ، به آخرین ورژن را نشان می دهند .

اولین موردی که اهمیت نصب جدیدترین نسخه تلگرام را نشان می دهد ، قابلیت ها و ویژگی های جدیدی میباشد که به این برنامه کاربردی موبایل اضافه می شود . مورد دومی که اهمیت به روزرسانی را نشان می دهد ، بستر امنیتی اپلیکیشن میباشد ، مطمئنا بعد از هر آپدیت ، نسخه جدید تلگرام از ورژن قبلی ، بستر امنیتی قوی تر دارد و شرکت تلگرام بسیاری از باگ ها و مشکلات امنیتی را برطرف می کند .

موارد بسیار زیادی وجود دارد که می تواند اهیمت نصب و دانلود جدیدترین ورژن تلگرام را نشان می دهند که در می توان در یک مقاله جدا به آنها پرداخت . ما در این مقاله قصد داریم منابع معتبر را برای دانلود شما معرفی کنیم .

اما سوالی که وجود دارد این است که ما چگونه می توانیم آخرین نسخه ( ورژن ) تلگرام را برای اندروید ، آیفون ( اپل ) و ویندوز فون دانلود و نصب کنیم ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم ما در این مقاله جدیدترین لینک های دانلود را برای شما قرار خواهیم دارد تا در هر زمان که بخواهید بتوانید ، جدیدترین برنامه تلگرام خود را به جدیدترین نسخه آپدیت کنید و آن را ارتقاء دهید .

دانلود و نصب آخرین ورژن تلگرام برای گوشی های اندروید

نصب و دانلود آخرین ورژن تلگرام اندروید ، آیفون و ویندوز فون

با توجه به تنوع بسیار زیاد گوشی های اندرویدی ، بیشتر کاربران تلگرام را کاربرانی با گوشی اندرویدی در بر میگیرند ، بنابراین می توان سیستم عامل اندروید را محبوب ترین سیستم عامل دانست . باید به نکته توجه داشته باشید که اکثر برند ها از قبیل سامسونگ ، هواوی ، شیائومی ، ال جی ، نوکیا و … از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند ، بنابراین اگر به دنبال نصب و دانلود آخرین نسخه تلگرام برای اندروید هستید ، میباستی از لینک های این صفحه استفاده کنید . برای دانلود جدیدترین نسخه تلگرام به شما دو منبع بسیار مهم و معتبر را معرفی می کنیم که می توانید از طریق آنها جدیدترین نسخه تلگرام را برای گوشی اندروید خود نصب و دانلود کنید .

دانلود جدیدترین نسخه تلگرام اندروید از گوگل پلی استور

دانلود و نصب ورژن جدید تلگرام اندروید از کافه بازار

نکته : در برخی موارد به دلیل تحریم ها نصب و دانلود آخرین ورژن تلگرام ، از گوگل پلی ممکن نیست چرا که IP ایران تحریم میباشد . برای رفع این مشکل می توانید از IP های غیر ایرانی استفاده کنید . البته توصیه وبسایت رایااستور به شما کاربران استفاده از کافه بازار برای دانلود میباشد . کافه بازار بعنوان یک منبع داخلی بسیار قابل اعتماد تر میباشد .

 

نصب و دانلود آخرین نسخه تلگرام برای دستگاه IOS اپل

نصب و دانلود آخرین ورژن تلگرام اندروید ، آیفون و ویندوز فون

در مقابل بخش عظیم دیگری نیز از سیستم عامل IOS اپل استفاده می کنند و برای نصب آخرین نسخه اپلیکیشن پیام رسان تلگرام باید نسخه IOS آن را دانلود و نصب کنند . تمام دستگاه ها از قبیل آیفون ، آیپد ، آی پاد های اپل همگی از سیستم عامل IOS استفاده میکنند .  برای نصب نسخه IOS تلگرام نیز به شما دو منبع معتبر داخلی و خارجی معرفی می کنیم که می توانید جدیدترین ورژن تلگرام را از آنها دانلود کنید . ” App Store ” و ” SibApp ” دو منبع مهم هستند که در ادامه برای شما لینک آنها درج خواهد شد .

دانلود جدیدترین نسخه تلگرام IOS از اپ استور

نکته : برای دانلود و نصب جدیدترین ورژن پیام رسان تلگرام از اپ استور ، نیازمند داشتن یک ” Apple ID ” میباشید . اگر به اپل آیدی خودتون دسترسی نداشتید ، پیشنهاد می کنیم حتما از سیب اپ دانلود کنید .

 

نصب و دانلود آخرین ورژن تلگرام برای ویندوز فون

نصب و دانلود آخرین ورژن تلگرام اندروید ، آیفون و ویندوز فون

گروه دیگری از کاربران که از مسنجر قدرتمند تلگرام استفاده می کنند ، افرادی هستند که از پلتفرم های مبتنی بر ویندوز فون استفاده می کنند . تعداد این افراد بسیار اندک میباشد . این افراد برای دانلود و نصب آخرین نسخه مسنجر تلگرام ، بهتر است از مایکروسافت استور ” Microsoft Store ” استفاده کنند . در ادامه لینک دانلود نسخه آخرین ورژن تلگرام را برای کاربران ویندوز فون قرار می دهیم .

دانلود جدیدترین نسخه تلگرام برای ویندوز فون از مایکروسافت استور

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
نمایش نظرات (9)