رایااستور مگ

شارژ باتری موبایل بدون گوشی

شارژ باتری موبایل بدون گوشی: در این مقاله از سایت رایااستور می خواهیم درمورد نحوه شارژ کردن باتری موبایل برای شما بدون استفاده از گوشی توضیح دهیم. شارژ باتری موبایل بدون گوشی، یکی از روش هایی است که این روزها طرفداران بسیار زیادی دارد و شما می توانید با استفاده از آن در هر شرایطی از گوشی خود بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

روش شارژ باتری موبایل بدون گوشی، از جمله روشهایی است که شما بدون نیاز به گوشی و تنها با استفاده از باتری موبایل خود می توانید نیروی مورد نیاز گوشی خود را تامین کنید. ترفند شارژ باتری موبایل متنوع می شود که در این قسمت می خواهیم درمورد برخی از آن ها برای شما توضیح دهیم. در ادامه درمورد اینکه چگونه باتری را خارج از گوشی شارژ کنیم و چگونه باتری موبایل را بدون گوشی شارژ کنیم برای شما توضیح خواهیم داد.

چگونه باتری موبایل را بدون گوشی شارژ کنیم؟

همان طور که می دانید شارژ کردن و میزان ذخیره سازی باتری موبایل یکی از مهم ترین و مشکل ترین مواردی است که به آن توجه می شود. با توجه به اینکه گوشی موبایل اصلی ترین چیزی است که ما در طول روز از آن استفاده می کنیم، استفاده از گوشی بدون باتری، کار منطقی نیست و تا زمانی که موبایل شما شارژ نداشته باشد، نمی توانید به درستی از آن استفاده کنید.

یکی از اصلی ترین دغدغه هایی که با کاربران گوشی های هوشمند همراه است، سریع خالی شدن باتری موبایل است که شما می توانید با استفاده از ترفند شارژ باتری موبایل آن را شارژ کنید. گوشی بدون شارژ استفاده و کاربردی ندارد و شما نمی توانید نیاز خود را در طول روز تامین کنید.

این روزها ترفند ها و راه های زیادی وجود دارد برای اینکه شما بتوانید باتری گوشی خود را بدون استفاده از شارژر، شارژ کنید. شارژ باتری با باتری قلمی، شارژ گوشی با میوه، شارژر همه کاره، باتری شارژ کن موبایل، شارژ باتری موبایل بدون کابل، روش هایی است که شما می توانید از آن استفاده کنید. در ادامه درمورد شارژ باتری موبایل بدون گوشی برای شما توضیح خواهیم داد.

همان طور که می دانید باطری گوشی به عنوان اصلی ترین قطعه ای است که برای گوشی استفاده می شود و شما می توانید با استفاده از آن انرژی مورد نیاز دستگاه خود را تامین کنید. در ادامه روش هایی را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید باتری گوشی را بدون شارژر شارژ کنید.

چگونه باتری گوشی را بدون شارژر شارژ کنیم؟

چگونه باتری گوشی را بدون شارژر شارژ کنیم؟

همان طور که می دانید شارژ کردن باطری گوشی روش های متفاوتی دارد که شما می توانید با استفاده از آن نیروی مورد نیاز گوشی خود را تامین کنید. اگر به شارژر دسترسی ندارید و می خواهید باطری موبایل خود را بدون استفاده از گوشی شارژ کنیم. در ادامه ما را همراهی کنید.

ترفند های شارژ باتری موبایل:

  • شارژر همه کاره موبایل (باتری شارژ کن موبایل)
  • استفاده از پاوربانک
  • شارژ گوشی با باتری قلمی

شما می توانید با استفاده از هر یک از این روش ها موبایل خود را در هر شرایطی که هستید به شارژ وصل کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا به صورت مختصر درمورد هر یک از این موارد برای شما توضیح دهیم.

شارژر همه کاره موبایل

یکی از روش هایی که به آن توجه می شود و اغلب برای گوشی هایی استفاده می شود که باتری قابل تعویض دارند، شارژرهای همه کار می باشد. افرادی که باتری گوشی هایشان قابلیت جدا شدن دارند می توانند از این روش استفاده کنند. استفاده از باتری شارژ کن موبایل تا حدود زیادی می تواند مدت زمان شارژ شدن گوشی شما را کاهش دهد و شما می توانید به راحتی گوشی خود را شارژ کنید.

برای اینکار شما باید باتری را از گوشی خود جدا کنید و آن را درون دستگاه قرار دهید. البته توجه داشته باشید که استفاده از این روش همیشه دارای مزیت نمی شود و در برخی موارد ممکن است معایبی را به همراه داشته باشد. شما می توانید بدون استفاده از گوشی آن را به شارژ وصل کنید. شارژ باتری موبایل بدون گوشی با استفاده از باتری شارژ کن امکان پذیر می باشد.

شما می توانید باتری گوشی خود را با سرعت بالاتر و بدون نیاز به کابل به شارژ وصل کنید. این روش از داغ شدن گوشی شما جلوگیری می کند و در کمترین زمان شارژ باطری شما را تامین میکند. البته فراموش نکنید که استفاده از این شارژرها به دلیل اینکه به صورت مداوم باتری را خارج می کنید می تواند به آن آسیب وارد کند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله شارژ باتری موبایل خارج از گوشی مراجعه کنید.

استفاده از پاوربانک

استفاده از پاوربانک

پاوربانک، نمونه ای از بهترین و ساده ترین روش هایی است که می توانید در هر موقعیتی از آن استفاده کنیم. شما می توانید بدون نیاز به پریز برق گوشی خود را شارژ کنید. البته اینکار بدون گوشی امکان پذیر نیست و به نسبت راهکار قبلی که برای شما گفته شد ب دلیل اینکه نیاز به جدا کردن باتری نیست، کمتر به آن آسیب وارد می شود.

پاوربانک، به عنوان یک منبع تغذیه است که که می تواند انرژی الکتریکی باتری گوشی شما را تامین کند. شما می توانید پاوربانک را در مدل های متنوعی برای انواع گوشی های خود خریداری کنید و به راحتی در هر کجا و هر شرایطی که هستید، پاوربانک ها هم دارای ظرفیت های متنوعی هستند که شما می توانید با در نظر گرفتن نوع آن و ظرفیتی که دارد، تعداد دفعات شارژ گوشی خود را بیشتر کنید.

البته باید توجه داشته باشید که همیشه استفاده از پاوربانک کار درستی نیست و شما باید تنها در مواقعی از پاور استفاده کنید که واقعا قادر به شارژ کردن گوشی خود نخواهید بود. استفاده از پاوربانک یکی از بهترین و پر طرفدارترین راهکارهایی است که به عنوان شارژ همه کاره می توانید از آن استفاده کنید.

شارژ گوشی با باتری قلمی

یکی دیگر از روشهای شارژ باتری موبایل بدون گوشی، شارژ گوشی با باتری قلمی می باشد. شما می توانید با این روش بدون اینکه گوشی خود را به برق وصل کنید آن را شارژ کنید. برای اینکار شما نیاز به باتری قلمی دارید. شما باید چند باتری قلمی را به یک دیگر به صورت موازی وصل کنید.

پس از آن به دو سر باتری ها سیم وصل کنید. در این جا باید باتری گوشی را از آن خارج کنید و سر سیم را به پین های باتری وصل کنید. با انجام این کار می توانید شارژ باتری خود را برای چند ساعتی تامین کنید و در نهایت می توانید با دسترسی به شارژرر آن را به صورت مجدد به شارژ وصل کنید.

در این مقاله درمورد شارژ باتری موبایل بدون گوشی برای شما توضیح دادیم. شما می توانید با انجام روشهایی که در این مقاله برای شما توضیح داده شد، گوشی خود را بدون نیاز به کابل و سیم به شارژ وصل کنید. گوشی بدون شارژ استفاده ای ندارد و شما می توانید از باتری شارژ کن های متنوعی به ساده ترین روشها استفاده کنید.

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

2 دیدگاه

  1. من این روشی که شما گفتین با باتری قلمی بود امتحان کردم اما خوب نبود یه کم فقط گوشیم شارژ شد تازه بعدش خیلی زود شارژرش تموم شد. من همیشه از پاوربانک استفاده میکنم خوبه ولی شما گفته بودیم ک استفاده زیادشم خوب نی به گوشی اسیب میزنه واقعاا؟

  2. سلام
    منم با سعید موافقم این باتری قلمی روشش زیاد جواب نمیده ولی من یه چندباری از شارژر همه کاره موبایل استفاده کردم اوکی بوده فقط ایرادش اینکه باید باتری رو دربیاری از گوشی. واسه همین باتریه ممکنه اسیب ببینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا