رایااستور مگ

کد تست سلامت باتری سامسونگ

کد تست سلامت باتری سامسونگ: سلامت باتری گوشی سامسونگ برای بسیاری از کاربران دارای اهمیت است. به جز نگه داشتن شارژ باتری برای استفاده روزانه باید مراقبت طول عمر باتری موبایل خود را در نظر داشته باشید. باتری ها پس از مدتی دچار مشکل میشوند. این همان دلیلی است که در جریان کارایی گوشی های سامسونگ با آن مواجه شدیم. باتری هایی که دارای سلامت کامل نیستند نمی توانند مثل روز اول شارژ را نگه دارند و حتی در حالت شارژ هم کاربرد لازم را از خود نشان نمی دهند. با این تعاریف بهتر است از سلامت باتری گوشی اندروید خود اطمینان پیدا کنید و با چند ترفندی که در این قسمت از سایت رایااستور برایتان می گوییم به طول عمر مفید باتری خود کمک کنید.

شرکت سامسونگ برای گوشی های پیشرفته خود کدهای مخفی را در نظر گرفته است تا کاربران با یادگیری این کدها بتوانند از سلامت باتری خود باخبر شوند. این کدها تنها بر روی موبایل سامسونگ قابل اجرا است.

کد تست سلامت باتری سامسونگ

طول عمر باتری گوشی سامسونگ، یکی از مهم ترین نکاتی است که در هنگام خرید آن در نظر گرفته می شود. اگر می خواهید عمر گوشی خود را تا حدود زیادی افزایش دهید و عملکرد آن را بهبود ببخشید به شما پیشنهاد می کنیم، در ادامه با ما همراه باشید تا در این باره برای شما توضیح دهیم. با توجه به اینکه سلامت باتری Samsung جزء فاکتورهای مهم در خرید حساب می شود، در این مقاله از سایت رایااستور می خواهیم در مورد درصد سلامت باتری سامسونگ، نحوه تشخیص سلامت گوشی سامسونگ، چگونگی سالم نگه داشتن باتری گوشی سامسونگ و… برای شما توضیح دهیم.

با در نظر گرفتن اینکه گوشی ها با دو مدل باتری لیتیوم یونی و پلیمری کار می کنند، دارای ظرفیت های محدودی هستند و شما باید بعد از مدتی استفاده از آن باتری را تعویض کنید. تعویض و خرید باتری اصل و اورجینال یکی از مهم ترین دلایلی است که در دراز مدت می تواند عمر گوشی شما را افزایش دهد.

تمام گوشی های هوشمند دارای ظرفیت های مشخصی هستند. علائم خرابی باتری گوشی سامسونگ و هر گوشی هوشمند دیگری، می تواند نشان دهنده کاهش ظرفیت باتری موبایل باشد. دلایلی متعددی برای کاهش طول عمر باتری وجود دارد که در ادامه در مورد آن به صورت مختصر توضیح خواهیم داد و بیشتر تمرکز خود را روی راه های افزایش عمر باتری گوشی سامسونگ خواهیم گذاشت.

علائم خرابی باتری گوشی سامسونگ

علائم خرابی باتری گوشی سامسونگ

خراب بودن باتری گوشی سامسونگ، یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید. اگر می خواهید به صورت طولانی مدت از گوشی موبایل خود استفاده کنید باید بهترین روش های نگهداری باتری موبایل را در نظر داشته باشید. شما می توانید با در نظر گرفتن مدت زمان شارژ گوشی گلگسی سامسونگ، تا حدود زیادی طول عمر آن را تضمین کنید.

قبل از اینکه بخواهیم در مورد روش های افزایش سلامت باتری گوشی سامسونگ و طول عمر آن برای شما توضیح دهیم، باید شما را با مواردی که منجر به خرابی و یا زود خالی شدن باتری گوشی سامسونگ می شود، آشنا کنیم. برای بررسی سلامت باتری گوشی باید به ساختار باتری موبایل توجه کنید.

با توجه به اینکه باتری جزء اصلی سخت افزاری گوشی به حساب می آید و میزان نیروی گوشی شما در آن ذخیره می شود شما باید به ساختمان داخلی گوشی که همان باتری می باشد، دقت کنید. با شناخت علائم خراب بودن باتری گوشی و دلایلی که باعث سریع خالی شدن شارژ گوشی می شود، می توانید از بهترین روش ها برای افزایش سلامت باتری موبایل سامسونگ استفاده کنید.

از مهم ترین مواردی که نشان دهنده خراب بودن باتری گوشی است، داغ کردن و باد کردن آن می باشد. زمانی که شما مدت زیادی از گوشی خود استفاده کنید، باطری موبایل شما داغ می کند و همین موضوع به مرور زمان منجر به باد کردن باطری می شود. البته توجه داشته باشید که خاموش شدن ناگهانی گوشی نیز یکی دیگر از علائم خرابی باتری به حساب می آید.

تست سالم بودن باتری گوشی با استفاده از کد تست سامسونگ

 • بررسی ظاهر باتری
 • خاموش شدن خود به خود
 • روشن نشدن گوشی
 • داغ شدن بدنه
 • پایین آمدنکیفیت شارژدهی

خالی شدن شارژ باتری سامسونگ

دلایل ناگهانی خالی شدن شارژ باتری سامسونگ:

 • استفاده بیش از اندازه از گوشی برای بازی با صدای بلند
 • فعال بودن Data وwifi
 • فعال بودن GPS و Bluetooth
 • روشنایی بیش از اندازه نمایشگر
 • استفاده از تصاویر متحرک برای پس زمینه
 • نصب ویجت ها و اپلیکیشن های بدون مصرف و غیر ضروری
 • استفاده از گوشی در مکان هایی که آنتن دهی ندارد.
 • خراب بودن باتری گوشی

مواردی که گفته شده از جمله مواردی است که می تواند منجر به خالی شدن ناگهانی باتری گوشی شود. شما می توانید با کد تست باتری سامسونگ، از دیگر علائمی که باعث خالی شدن شارژ گوشی می شود، اطلاع پیدا کنید. در ادامه می خواهیم در مورد روش هایی توضیح دهیم که به کار گیری آن تا حدودی به سلامت باتری سامسونگ و طول عمر آن می افزاید.

اگر می خواهید از سلامت باتری موبایل خود اطمینان پیدا کنید، می توانید با استفاده از برنامه های تست سلامت باتری سامسونگ استفاده کنید. تشخیص سلامت باتری و تست سلامت آن، به شما کمک خواهد کرد که درصد سالم بودن باطری موبایل را تشخیص دهید و در مورد سالم نگه داشتن آن تصمیم بگیرید.

مهم ترین موردی که می تواند دلیل بر خالی شدن شارژ باتری گوشی شما باشد، فعال بودن و نصب برنامه هایی است که هیچ استفاده ای از آن نمی شود. سعی کنید برنامه های اضافی و نرم افزارهایی که هیچ سازگاری با گوشی شما ندارند را از روی آن حذف کنید تا به صورت خودکار از نیروی ذخیره باتری شما استفاده نکند.

چگونه سلامت باتری سامسونگ را بفهمیم؟

چگونه سلامت باتری سامسونگ را بفهمیم؟

یکی از مهم ترین و کاربردی ترین روش هایی که می توانید با استفاده از آن از سلامت باتری موبایل خود اطمینان پیدا کنید. استفاده از نرم افزارها و یا کد تست می باشد. کد تست سلامت باتری سامسونگ به شما کمک می کند تا متوجه علائم خرابی و دلایلی شوید که منجر به خالی شدن باتری می شود.

گوشی های هوشمند دارای کد های مخفی و رمز هایی هستند که در اختیار شما قرار می گیرند برای تشخیص درصد سلامت باتری. کد های متنوعی برای اینکار وجود دارد که هر یک از آن ها در مورد بخشی از گوشی کاربرد دارد. البته فراموش نکنید که نصب نرم افزارها نیز می تواند کارساز باشد.

شرکت سامسونگ برای تولیدات خود، کد هایی را به صورت مخفی در اختیار کاربران قرار می دهد تا آن ها بتوانند با وارد کردن آن در گوشی خود به اطلاعات داخلی گوشی خود دست پیدا کنند. تمامی گوشی های هوشمند، کد های مخصوص به خود را دارند و با هیچ کدی قابل تعویض نیستند. شما می توانید از کد *#0228# برای تست سلامت باتری گوشی سامسونگ استفاده کنید.

در کنار این رمز می توانید از کد های مخفی دیگری نیز استفاده کنید. برای نمونه می توانیم به *#1234# اشاره کنیم که اطلاعاتی در مورد ورژن گوشی به شما می دهد. همچنین کد تست *#0011# در مورد سرویس هایی که توسط گوشی در اختیار شما قرار می گیرد، اطلاع می دهد و می تواند دلایلی خالی شدن باتری را به شما نشان دهد.

چگونه سلامت باتری سامسونگ را بفهمیم؟

علاوه بر اینکه می توانید از این کد ها و رمز های مخفی برای سلامت و افزایش طول عمر گوشی خود استفاده کنید. می توانید از نرم افزارهایی برای نحوه تشخیص سلامت باطری نیز استفاده کنید. شما می توانید با نصب این اپلیکیشن ها به سالم بودن باتری گوشی خود پی ببرید. در ادامه به چند نمونه از این برنامه ها اشاره خواهیم کرد.

شما می توانید با نصب این اپلیکشین ها روی گوشی خود از سلامت باطری موبایل خود مطمئن شوید. در این مقاله در مورد کد تست سلامت باتری سامسونگ برای شما توضیح دادیم. شما می توانید با رعایت این موارد بیشترین زمان را از گوشی خود برای کارهای شخصی و حتی بازی استفاده کنید.

ممکن است زمانی پیش بیاید که حتی پس از بررسی عوامل بررسی تست سلامت باتری سامسونگ، باتری کیفیت خود را از دست داده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد؛ در این مواقع شما می توانید به سایت رایااستور مراجعه کنید و خرید باتری سامسونگ خود را به با اطمینان کامل انجام دهید.

خرید بهترین باتری های تلفن همراه در بازار دیجیکالا

پرفروش ترین محصولاتی که در دیجیکالا فروخته می شود

3 دیدگاه

 1. سلام میشه راهنمای اموزش کامل استفاده از کد تست سلامت باتری رو هم مطرح کنید. چون من وارد کردن این کدو بعدش دیگه نمیدونم باید چیکار کنم.
  خیلی ممنون از محتوایی که گذاشتین.

 2. سلام به جای استفاده از کد تست سلامت باتری واسه گوشی سامسونگ میشه یه چند تا برنامه و نرم افزار خوب و حرفه ای هم پیشنهاد کنید لطفا… خیلی ممنون
  من از این کد استفاده کردم اصن هیچی نشون نمیده یا خطا میده نمیدونم چرا . حالا اگ برنامه ای چیزی پیشنهاد دارید بگین خیلی ممنون

 3. واسه تست سلامت باتری سامسونگ به جز برنامه ها و نرم افزارهایی که نصب میشه و کد های مخفی ک هست جور دیگه نمیشه این سلامت باتری رو اوکی کرد؟؟ چون من هیچ کدوم از این برنامه ها روی گوشیم نصب نمیشه. کد تست سلامت واسه همه مدل های گوشی یکسانه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا